kişiden kişiye değişiklik göstermekle beraber genelde 16. haftadan sonra geçtiği söyleniyor. ben de ise böyle olmadı, 18. haftada bile devam etmişti. özellikle koku duyarlılığı geçmek bilmedi.
bazıları bıçak gibi kesildiğini söylese de bende öyle olmadı. yavaş yavaş azaldı ama hala devam ediyor. 20. haftadan sonra ne olur bakalım buraya yazarım.

ekleme: hayli azaldı ama maalesef tam anlamıyla geçmedi. 24. haftadan sesleniyorum, hala devam ediyor mide bulantıları :(
5. ay bittikten sonra kesilmişti benim. öyle tamamen eskisi gibi olmadım, hafif hafif devam etmişti ama o bile yetmişti diyebilirim.
benim 14. haftadan sonra azalarak bitti. maalesef bir çözümüde yok
kişiye göre değişiyor ama genelde 4.ay itibari ile bitiyor.birazcık sabır
benim bulantılarım doğumun 2. haftasında bitti. yanlış duymadınız, ufaklık doğdu ama benim bulantılar 2 hafta daha devam etti. sizin de böyle olursa şaşırmayın, doktorum normal olduğunu söyledi.
Benzer Konular
 

Sütüm Yetiyor mu? Sütün Yettiği Nasıl Anlaşılır?

Yeni bir ebeveynseniz, sütünüzün bebeğiniz için yeterli olup olmadığını bilmemenin karışıklığı endişe verici olabilir. Bu yazımızda, bebeğinizin yeterli anne sütü alıp almadığını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin ve gerekirse sütünüzü nasıl artıracağınıza dair ipuçlarını alın.

 

Göğüs Ucu Çatlakları Nasıl Geçer?

Emzirmek, bazı yeni anneler için, özellikle meme ucu çatlaklarının ağrısı ile zorlu bir deneyime dönüşebilir. Umutsuzluğa kapılmayın: İşte bu durumu önlemek ve çatlakları gidermek için etkili yöntemler.

 

Anne Sütünü Artıran Besinler Nelerdir? Hangi Besinler Anne Sütünü Azaltır?

Süt artırıcı, besleyici bir diyet arayışında olan çiçeği burnunda anneler. İşte anne sütünü arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış besinler.

 

Anne Sütü İçeriği Özellikleri ve Bileşenleri Nelerdir?

Anne sütünün içeriğindeki vitaminleri ve mineralleri açıklıyoruz.

 

Gümüş Göğüs Kapağı Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Nasıl Temizlenir?

Gümüş göğüs kapağı kullanımına dair aklınıza takılan ne varsa.

 

Emziren Anne Diyeti : Sağlıklı Beslenerek Kilo Verin

Sağlıklı beslenerek kilo vermenin sırlarını Diyetisyen Gizem Bilgili anlatıyor.