X

göğüs pedi

  • doğumdan sonra göğsünüzden süt damlıyor. işte bu damlamaların iç çamaşırınıza vs. geçmesini önleyen baya çok sayıda ihtiyacınız olan ürün. tabi herkesinki aynı miktarda olmayabilir alıp stok yapmayın, bir paket alın yeter. doğumdan sonra bakarsınız ihtiyacınız olacak mı diye.
    coolmom
  • lansinoh göğüs pedini öneriyorum. chicco kullandım, hem göğüste kaşıntı yaptı hem de sadece tek tarafta yapışkan bant olduğu için rahat oturmuyor iç çamaşıra. lansinoh marka olan göğüs pedinin çift tarafı da yapışkanlı olduğu için kullanması daha rahat. üstelik kaşınma da yapmadı. chicco gibi tek tarafı yapışkanlı pedleri sütyensiz kullanamazsınız. çift taraflı olanları fanilaya da iliştirebiliyorsunuz. zira yazın evde sütyenle dolaşmak kabus.
    rose
  • ben piyasadaki çoğu göğüs pedini denedim ve hepsi bende kaşıntı yaptı. oldukça pahalı olanlar bile öyle. ve sonra bir gün e-bebekteki baby&me göğüs pedini hadi bi deneyeyim dedim fiyatı çok uygundu. ve çok enteresan bir şekilde en çok memnun kaldığım göğüs pedi markası oldu. eğer sizde de kaşıntı yapıyorsa bu pedler e-bebek'tekini bir deneyim mutlaka, sonra bana dua edin ama :)
    banu