lansinoh göğüs pedi

lansinoh göğüs pedini öneriyorum. chicco kullandım, hem göğsümde kaşıntı yaptı hem de sadece tek tarafta yapışkan bant olduğu için iç çamaşıra rahat oturmuyor. lansinoh marka olan göğüs pedinin çift tarafı da yapışkanlı olduğu için kullanması daha rahat. üstelik kaşınma da yapmadı. chicco gibi tek tarafı yapışkanlı pedleri sütyensiz kullanamazsınız. çift taraflı olanları fanilaya da iliştirebiliyorsunuz. zira yazın evde sütyenle dolaşmak kabus.
lansinoh göğüs pedini kullananlar genelde memnun. beni çok kaşındırıyor bu meret. ama lansinoh kaşındırma yapmadı. doğumdan önce stok yapmayın, 1 paket alın 60'lı yeter. doğumdan sonra durumunuza bakıp ona göre alırsınız.
Benzer Konular
 

Sütüm Yetiyor mu? Sütün Yettiği Nasıl Anlaşılır?

Yeni bir ebeveynseniz, sütünüzün bebeğiniz için yeterli olup olmadığını bilmemenin karışıklığı endişe verici olabilir. Bu yazımızda, bebeğinizin yeterli anne sütü alıp almadığını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin ve gerekirse sütünüzü nasıl artıracağınıza dair ipuçlarını alın.

 

Göğüs Ucu Çatlakları Nasıl Geçer?

Emzirmek, bazı yeni anneler için, özellikle meme ucu çatlaklarının ağrısı ile zorlu bir deneyime dönüşebilir. Umutsuzluğa kapılmayın: İşte bu durumu önlemek ve çatlakları gidermek için etkili yöntemler.

 

Anne Sütünü Artıran Besinler Nelerdir? Hangi Besinler Anne Sütünü Azaltır?

Süt artırıcı, besleyici bir diyet arayışında olan çiçeği burnunda anneler. İşte anne sütünü arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış besinler.

 

Anne Sütü İçeriği Özellikleri ve Bileşenleri Nelerdir?

Anne sütünün içeriğindeki vitaminleri ve mineralleri açıklıyoruz.

 

Gümüş Göğüs Kapağı Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Nasıl Temizlenir?

Gümüş göğüs kapağı kullanımına dair aklınıza takılan ne varsa.

 

Emziren Anne Diyeti : Sağlıklı Beslenerek Kilo Verin

Sağlıklı beslenerek kilo vermenin sırlarını Diyetisyen Gizem Bilgili anlatıyor.