emziren annelerin göğüs uçlarındaki yaraların oluşmasını engelleyen her hamilenin ivedilikle haberdar olması gereken ürünlerden biri. benim biraz geç haberim olmuştu o yüzden koştum geldim hemen yazayım daha doğum yapmayanlar hemen edinsin istedim.


philips avent göğüs kalkanı
philips avent göğüs kalkanıkağıttan yapılmış olanlar hiçbir işe yaramıyor. özellikle ilk aylarda işinize yarayacak.
faydasını gördüğüm ürün. lakin temizliğine çok dikkat etmek gerek. her kullanımda sabunlu suyla yıkayın ki bebişler enfeksiyon kapmasın. bir de öyle çok bekletmeyin.
pek olumlu bir deneyim yaşamadığım ender avent ürünlerinden biri. genelde neredeyse her şeyinden memnun kaldım bu markanın fakat bu ürünü pek kullanamadım ben, rahatsız etmişti beni. herkeste aynı memnuniyeti oluşturmayabilir ona göre alın derim.
uzun aylar kullandığım bir üründü, çok memnun kaldım ama her emzirmeden sonra yıkanamanızı tavsiye ederim, çok çabuk kirleniyor malum.
zeynepinguncesi34 kesinlikle size katılıyorum. hatta benim alıp kullanmadığım ürünlerden oldu. pratik bulmadım, zaten vakit olmuyor bir de onu yıkayıp steril etmekten gına geldiği için kullanmayı bırakmıştım.

göğüs pedleri kesinlikle daha rahat. avent göğüs kalkanı, göğüs ucundaki yaralara da hiç bir etki etmiyor, gümüş göğüs kapağı aldım sonrasında inanılmaz rahat ettim.
Benzer Konular
 

Sütüm Yetiyor mu? Sütün Yettiği Nasıl Anlaşılır?

Yeni bir ebeveynseniz, sütünüzün bebeğiniz için yeterli olup olmadığını bilmemenin karışıklığı endişe verici olabilir. Bu yazımızda, bebeğinizin yeterli anne sütü alıp almadığını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin ve gerekirse sütünüzü nasıl artıracağınıza dair ipuçlarını alın.

 

Göğüs Ucu Çatlakları Nasıl Geçer?

Emzirmek, bazı yeni anneler için, özellikle meme ucu çatlaklarının ağrısı ile zorlu bir deneyime dönüşebilir. Umutsuzluğa kapılmayın: İşte bu durumu önlemek ve çatlakları gidermek için etkili yöntemler.

 

Anne Sütünü Artıran Besinler Nelerdir? Hangi Besinler Anne Sütünü Azaltır?

Süt artırıcı, besleyici bir diyet arayışında olan çiçeği burnunda anneler. İşte anne sütünü arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış besinler.

 

Anne Sütü İçeriği Özellikleri ve Bileşenleri Nelerdir?

Anne sütünün içeriğindeki vitaminleri ve mineralleri açıklıyoruz.

 

Gümüş Göğüs Kapağı Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Nasıl Temizlenir?

Gümüş göğüs kapağı kullanımına dair aklınıza takılan ne varsa.

 

Emziren Anne Diyeti : Sağlıklı Beslenerek Kilo Verin

Sağlıklı beslenerek kilo vermenin sırlarını Diyetisyen Gizem Bilgili anlatıyor.