silvermom

merhaba. bu markayla ilgili araştırma yaparken buraya da bakmak istedim. ancak henüz başlık açılmamış. belki duymamış olabilirsiniz yeni bir marka ben de instagram'da rastladım kendilerine.

silverette gibi gümüş göğüs kapakları üretiyorlar. fiyatları onlara oranla 70tl daha uygun. 225 tl'ye satılıyor şuanda. daha uygun olmalarının tek nedeninin yerli olmaları olduklarını söylüyorlar. yoksa aynı oranda hakiki gümüşmüş bu ürün de.

henüz doğum yapmadığım için ne kadar ihtiyacım olacak bilemiyorum. o yüzden hala kararsızım alıp almamakta. ama belki sizler arasında bu kapaklardan almak isteyip daha uygun fiyatlı bir şey arayanlar için yazıyorum. bir de belki kullanan vardır yorumunu yazar ben de kararsızlığımı gidermiş olurum :)

internet siteleri de şu ... https://www.silvermom.com.tr/
Benzer Konular
 

Sütüm Yetiyor mu? Sütün Yettiği Nasıl Anlaşılır?

Yeni bir ebeveynseniz, sütünüzün bebeğiniz için yeterli olup olmadığını bilmemenin karışıklığı endişe verici olabilir. Bu yazımızda, bebeğinizin yeterli anne sütü alıp almadığını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin ve gerekirse sütünüzü nasıl artıracağınıza dair ipuçlarını alın.

 

Göğüs Ucu Çatlakları Nasıl Geçer?

Emzirmek, bazı yeni anneler için, özellikle meme ucu çatlaklarının ağrısı ile zorlu bir deneyime dönüşebilir. Umutsuzluğa kapılmayın: İşte bu durumu önlemek ve çatlakları gidermek için etkili yöntemler.

 

Anne Sütünü Artıran Besinler Nelerdir? Hangi Besinler Anne Sütünü Azaltır?

Süt artırıcı, besleyici bir diyet arayışında olan çiçeği burnunda anneler. İşte anne sütünü arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış besinler.

 

Anne Sütü İçeriği Özellikleri ve Bileşenleri Nelerdir?

Anne sütünün içeriğindeki vitaminleri ve mineralleri açıklıyoruz.

 

Gümüş Göğüs Kapağı Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Nasıl Temizlenir?

Gümüş göğüs kapağı kullanımına dair aklınıza takılan ne varsa.

 

Emziren Anne Diyeti : Sağlıklı Beslenerek Kilo Verin

Sağlıklı beslenerek kilo vermenin sırlarını Diyetisyen Gizem Bilgili anlatıyor.