ben kıyafet alırken önce kumaşına bakıyorum ve her zaman %100 pamuk olanını tercih ediyorum. baskılı olan ürünlerden kesinlikle almıyorum. çünkü baskı yıkamalarda çıkıyor ve vücuduna bile yapışabiliyor. dar olmamasına ve ayrıca çokta büyük olmamasına dikkat ediyorum. ve aldığım ürünleri yıkamadan asla giydirmiyorum. yalan yok bebekliğinde sürekli ütülüyordum ama şimdi yaşını geçti açıkcası ütülemiyorum. ve ürünlerde yumuşatıcı kullanmıyorum. ve direk güneş altında kurutmuyorum. bebeğimin kıyafetlerini her zaman ayrı yıkıyorum kendi kıyafetlerimizle karıştırmıyorum. özellikle ilk zamanlar düğmeli kıyafetler almamaya çalıştım ağzına götürüp koparabilir diye, genelde omuzdan ve alttan çıtçıtlı kullandım ve çok rahat olan tulumlar tercih ediyorum. ve başta da dediğim gibi pamuklu,yumuşak, cildini tahriş etmeyecek doğal dokumalardan tercih ediyorum. naylonsu hiçbir ürünü alnadım.
sevgiler
Benzer Konular
 

1 Yaş Oyuncak Tavsiyesi

1 yaşındakiler için en iyi oyuncakları keşfedin! Hangilerinin bilişsel gelişimi teşvik edebileceğini, duyusal algıyı geliştirebileceğini açıkladık.

 

1 Yaş Oyuncakları: 6 Eğitici Oyuncak (Pedagog Tavsiyeli)

1 yaşındaki miniğinizin en çok seveceği oyuncakları listeledik.

 

Yenidoğan Oyuncakları Nasıl Olmalı? En İyi 5 Yenidoğan Oyuncağı

Yeni doğmuş bebeğinizin oyuncakları güvenli mi? Miniğiniz için doğru oyuncakları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

 

Oyun Halısı Tavsiyesi: Oyun Halısı Nasıl Olmalı?

Bebeğinizin konforu ve güvenliği için doğru oyun halısını seçmek önemli. Bebek oyun halısı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin

 

Bebek İçin Oyuncak Seçimi

Bebekler için oyuncak seçmek göz korkutucu olabilir, ancak yeni doğmuş bebeğinizin güvenli ve gelişimsel olarak uygun oyuncaklarla oynaması önemlidir. Uzmanların neler önerdiği ve bebekler için en iyi oyuncakların nasıl seçileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Kolostrum Sütü Nedir? Kaç Gün Sürer? Faydaları ve İçeriği

Kolostrum sütünün iyileştirici sırlarını ve ne kadar sürebileceğini biliyor musunuz? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını bu kapsamlı kılavuzda keşfedin.

 

Bebeklerde Emzik Kullanımı: Zararları ve Yararları

Bir bebeğin ağlamasını yatıştırmak için emzik gerekli midir, yoksa sadece olumsuz sonuçları olabilecek kötü bir alışkanlık mıdır?

 

Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Etmeli? İpuçları, Püf Noktaları ve Daha Fazlası

Bebek arabası satın almadan önce bilmeniz gereken her şey bu yazımızda.

 

Kemik Suyu Kullananlar ve Tarifleri

Sağlıklı ve lezzetli kemik suyu hazırlamanın sırlarını açıklıyoruz.

 

En İyi 5 Montessori Etkinliği

En eğlenceli Montessori etkinlik fikirlerini listeledik.

 

Montessori Oyuncakları: En İyi 10 Eğitici Oyuncak

Hem eğlenceli hem de öğretici Montessori oyuncakları nelermiş gelin birlikte bakalım.