bebeğimiz 3.5 aylık olunca almıştık bu bondigo halıyı. o aylarda çevreyle ilgilenmeye başlıyorlar çünkü. benzer ürünler başka markalarda var, fakat bu ürün fiyat performans açısından baya başarılı. üstündeki oyuncakları bebeğin ilgisini çekiyor, özellikle müzikli aslanı sevdik biz :)
ebebek mağazasından almıştık. internet sitesinden değil de mağazadan alın bu tarz ürünleri, çünkü çizilmiş, yıpranmış vs gelebiliyormuş, bir arkadaşıma öyle denk gelmişti aklınızda bulunsun.


bondigo serüven ormanı oyun halısı
bondigo serüven ormanı oyun halısı

oyun halısı olmalı mı, evde kendimiz yaparız bir tane vs gibi yorumları çok duydum, hak da veriyorum çünkü ilk çıktığında saçma sapan fiyatlara satılan vardı bir tane ve alternatifi yoktu. ama bu ürünün fiyatı çok uygun ve üstündeki oyuncakları, müzik sesleri bebeğin ilgisini gerçekten çekiyor. bizde gören bir iki arkadaş da aldı, onlarda da işe yaradı. bebekler. oyuncaklarına uzanmaya, tutmaya çalışırken hareketleri gelişiyor, merak ediyor. biz 4 aylıkken almıştık oynamaktan keyif aldı. bu yüzden tavsiye edebileceğim bir ürün.
bebeğin ilgisini çekmesi bir yana, uzanma, tutma, yakalama, yan yatma gibi motor hareketlerini geliştirmesine fırsat verdiği için sevdiğim ürünlerden.
Benzer Konular
 

Kolostrum sütünün iyileştirici sırlarını ve ne kadar sürebileceğini biliyor musunuz? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını bu kapsamlı kılavuzda keşfedin.

 

1 yaşındakiler için en iyi oyuncakları keşfedin! Hangilerinin bilişsel gelişimi teşvik edebileceğini, duyusal algıyı geliştirebileceğini açıkladık.

 

1 yaşındaki miniğinizin en çok seveceği oyuncakları listeledik.

 

Yeni doğmuş bebeğinizin oyuncakları güvenli mi? Miniğiniz için doğru oyuncakları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.