bebeğimiz 3.5 aylık olunca almıştık bu bondigo halıyı. o aylarda çevreyle ilgilenmeye başlıyorlar çünkü. benzer ürünler başka markalarda var, fakat bu ürün fiyat performans açısından baya başarılı. üstündeki oyuncakları bebeğin ilgisini çekiyor, özellikle müzikli aslanı sevdik biz :)
ebebek mağazasından almıştık. internet sitesinden değil de mağazadan alın bu tarz ürünleri, çünkü çizilmiş, yıpranmış vs gelebiliyormuş, bir arkadaşıma öyle denk gelmişti aklınızda bulunsun.


bondigo serüven ormanı oyun halısı
bondigo serüven ormanı oyun halısı

oyun halısı olmalı mı, evde kendimiz yaparız bir tane vs gibi yorumları çok duydum, hak da veriyorum çünkü ilk çıktığında saçma sapan fiyatlara satılan vardı bir tane ve alternatifi yoktu. ama bu ürünün fiyatı çok uygun ve üstündeki oyuncakları, müzik sesleri bebeğin ilgisini gerçekten çekiyor. bizde gören bir iki arkadaş da aldı, onlarda da işe yaradı. bebekler. oyuncaklarına uzanmaya, tutmaya çalışırken hareketleri gelişiyor, merak ediyor. biz 4 aylıkken almıştık oynamaktan keyif aldı. bu yüzden tavsiye edebileceğim bir ürün.
bebeğin ilgisini çekmesi bir yana, uzanma, tutma, yakalama, yan yatma gibi motor hareketlerini geliştirmesine fırsat verdiği için sevdiğim ürünlerden.
Benzer Konular
 

1 Yaş Oyuncak Tavsiyesi

1 yaşındakiler için en iyi oyuncakları keşfedin! Hangilerinin bilişsel gelişimi teşvik edebileceğini, duyusal algıyı geliştirebileceğini açıkladık.

 

1 Yaş Oyuncakları: 6 Eğitici Oyuncak (Pedagog Tavsiyeli)

1 yaşındaki miniğinizin en çok seveceği oyuncakları listeledik.

 

Yenidoğan Oyuncakları Nasıl Olmalı? En İyi 5 Yenidoğan Oyuncağı

Yeni doğmuş bebeğinizin oyuncakları güvenli mi? Miniğiniz için doğru oyuncakları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

 

Oyun Halısı Tavsiyesi: Oyun Halısı Nasıl Olmalı?

Bebeğinizin konforu ve güvenliği için doğru oyun halısını seçmek önemli. Bebek oyun halısı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin

 

Bebek İçin Oyuncak Seçimi

Bebekler için oyuncak seçmek göz korkutucu olabilir, ancak yeni doğmuş bebeğinizin güvenli ve gelişimsel olarak uygun oyuncaklarla oynaması önemlidir. Uzmanların neler önerdiği ve bebekler için en iyi oyuncakların nasıl seçileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Kolostrum Sütü Nedir? Kaç Gün Sürer? Faydaları ve İçeriği

Kolostrum sütünün iyileştirici sırlarını ve ne kadar sürebileceğini biliyor musunuz? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını bu kapsamlı kılavuzda keşfedin.

 

Bebeklerde Emzik Kullanımı: Zararları ve Yararları

Bir bebeğin ağlamasını yatıştırmak için emzik gerekli midir, yoksa sadece olumsuz sonuçları olabilecek kötü bir alışkanlık mıdır?

 

Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Etmeli? İpuçları, Püf Noktaları ve Daha Fazlası

Bebek arabası satın almadan önce bilmeniz gereken her şey bu yazımızda.

 

Kemik Suyu Kullananlar ve Tarifleri

Sağlıklı ve lezzetli kemik suyu hazırlamanın sırlarını açıklıyoruz.

 

En İyi 5 Montessori Etkinliği

En eğlenceli Montessori etkinlik fikirlerini listeledik.

 

Montessori Oyuncakları: En İyi 10 Eğitici Oyuncak

Hem eğlenceli hem de öğretici Montessori oyuncakları nelermiş gelin birlikte bakalım.