X

angelsounds fetal doppler

 • bebeğinizin kalp atışlarını evinizde dinlemenize olanak veren süper alet. başka markalar da var bunu yapan, fakat yurt dışı forumlarından takip ettiğim kadarıyla en çok bu marka tercih ediliyor.
  bu angelsounds doppler'in bir zararı var mıdır diye zibilyon tane siteye baktım, bazı yabancı bilimsel makaleler falan okudum. herhangi bir zararının olmadığını söylüyorlar. tabi zırt pırt bebişi rahatsız etmemek şartıyla. o minik kalbin pıt pıt'ını duyduğunuz anın verdiği huzur paha biçilemez.


  angelsounds fetal doppler
  angelsounds fetal doppler

 • türkiye'de çok pahalı olmasından mütevellit aliexpress'den getirttiğim, çok memnun kaldığım alet. black friday'de almıştım 22 dolardı o zaman. jumper firması yapıyor zaten tüm dünyaya dağıtımını onlar yapıyor ve bu fabrika da zaten çin'de. aliexpress'de fabrika satışını kendi yapıyor. ce ve fda onaylı. başka satıcılar da var daha ucuza satan ama ben kendi resmi firmasından almak istedim içim rahat etsin, taklit falan olmasın diye.
  çok memnun kaldım, aldığım gün kargoya vediler 8 günde elime ulaştı. ben 11. haftada duydum bebişin kalbini, biraz pubic bone denen yere doğru aşağıda aramanız lazım. ilgilenen olursa bana mesajla ulaşabilirsiniz yardımcı olurum. aldığım satıcının linkini de gönderirim. bilemiyorum burada paylaşabiliyorsak buraya da sonradan eklerim.

  paket içeriği: 1 adet alet, pil, 1 adet kulaklık.


  angelsounds doppler paketten çıkanlar
  angelsounds doppler paketten çıkanlar

 • jel olarak illa ki ultrason jeli kullanmanızın gerekli olmadığı cihaz. ben bebe yağı kullandım, uni baby bebe yağı, parabensiz, alkol vs içermiyor içeriği çok temiz. sesi de gayet güzel iletti, bebişimizin kalp atışlarını duyduk. cihaz üzerinde 16 haftadan sonra duyulabilir yazıyor biz 14. haftada duyduk.


  uni baby bebe yağı
  uni baby bebe yağı

  rose
 • 8. ya da 9. haftalarda bakılsa bebeğin kalp sesi duyulur mu acep diye merak ettiğim alet. duyanlar varsa bana ulaşabilir mi :)
  berry