hamilelik

ilk üç ayı birçokları için mide bulantısı ve kusmalarla geçerken bazıları için güllük gülistanlık olan ama her durumda hayatınızda bir dönüm noktası haline gelen durum.
en rahat geçen döneminin son trimester olan 3. trimester olduğu söylenir. ilk trimester malum kusmalar mide bulantıları, 2. dönemde testler tahliller falan derken, 3. dönem daha rahat geçiyormuş.
hamilelik, hiç abartmıyorum 5 tane sabunun aynı anda lavobonun üstünde bulunmasıymış. tabi farklı farklı kokuları olacak ki 1 kere kullandıktan sonra aynı sabunun kokusu insanı kusturabiliyormuş çünkü.

piyasada denenmemiş sabun bırakmamakmış hamilelik, bazılarının kokusu hiç bir şekilde kabul edilebilir olmadığından sonra kullanmak için dolaba kaldırıldı. dolapta neredeyse yer kalmadı sabundan, öyle bir durum işte hamilelik.
öyle bir şey ki hem evladına gebesin hem kendi anneligine. bir bebek dünyaya geldiginde bir anne de dünyaya geliyor. bebeğinle birlikte kendi anneliğini de doğuruyorsun. bebeğinle beraber anneligin de büyüyor olgunlaşıyor.
Benzer Konular