X

Hamile Elbisesi: 2020'nin En Beğenilen 5 Modeli


 • Hamile Elbisesi Modelleri  Hamileyken hem rahat etmek hem de yıllar boyu size hatıra kalacak o tatlı hamile fotoğraflarına sahip olmak için hemen gardırobunuza bir kaç tane şık ve rahat hamile elbisesi mi eklemeniz gerekiyor?

  Büyüyen göbeğinizi de tamamlayan ve stil sahibi bir anne adayı olarak hamileyken de sizi şık hissettirecek 2020 yılında alabileceğiniz en güzel ve tarz hamile elbisesi modellerini bir araya getirdik.


  1. Beyaz Hamile Elbisesi- Masumiyetin Simgesi  Beyaz Uzun Hamile Elbisesi  Beyaz hamile elbisesi özellikle bahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen elbiselerden bir tanesidir. Hem asil hem de şık olan beyaz elbise baby shower, bebek cinsiyeti tahmin partisi gibi özel günlerde de anne adaylarının en çok tercih ettiği elbise rengidir.
  Trendyol

  Beyaz Uzun Hamile Elbisesi

  beyaz kısa hamile elbisesi


  Trendyol

  Beyaz Kısa Hamile Elbisesi
  Günlük yaşamda kullanmak, alışverişe, gezmeye gitmek için rahat beyaz hamile elbise elbisesi arayışında olan anne adaylarımız, bu model size çok yakışacak.


  günlük beyaz hamile elbise  Trendyol

  Rahat Beyaz Hamile Elbisesi
  2. Pembe Hamile Elbisesi-En Tatlı Anne Adayı İçin  Pembe Hamile Elbisesi Modelleri  Genellikle kız bebek bekleyen anne adayları hamilelik çekimlerinde pembe hamile elbisesi giymeyi tercih ederler. Fakat sadece fotoğraf çekimlerinde değil günlük hayatta da pembe rengi tercih edebilirsiniz. Özellikle davetler için toz pembe renk şık bir hamile elbisesi seçebilirsiniz.

  Trendyol

  Pembe Hamile Elbisesi
  Kız bebek bekleyen annelerin fotoğraf çekimlerinde ve de baby shower partilerinde kullanabilecekleri pembe hamile elbisesi alternatiflerinden bir diğerini aşağıda inceleyebilirsiniz.


  pembe hamile elbisesi  Abiyefon

  Pembe Hamile Elbisesi
  Günlük olarak kullanılabilecek pembe kısa hamile elbisesi modeli arayan anne adayları, aşağıdaki şirin model size çok yakışacak, günlük kullanım için ideal.