hamile destek yastığı

tavsiyesi olanlar yazarsa çok sevinirim.
merhabalar huly,

benim 5. aydan sonra belim ağrımaya başlamıştı o zaman almıştım. sürekli yan yatınca özellikle sırtım çok ağrıyordu. ben şu aşağıdaki resimdeki gibi olan hamile destek yastığından almıştım. tavsiye ederim ağrılarımı epey hafifletmişti. siz kaçıncı aydasınız?


hamile destek yastığı
hamile destek yastığı

merhabalar,

ben hamileyken o yastıklardan alıp almama konusunda çok kararsız kalmıştım. özellikle o iki yanı da saran sosis gibi olanlar devasa boyutta, daha sonra evde onu sığdıracak yer bulamayacağım için almamıştım :)

ben normal yastık kullandım onlar da işimi gördü. bir tane göbüş tarafına bir tane de sırt tarafıma yerleştiriyordum etkili olduğunu söyleyebilirim. çünkü ağrım devam etseydi hamile destek yastığından mecbur alırdık tabi, almadığımıza göre yatarken göbek ve sırt tarafıma yastık koymak ağrılarıma iyi gelmiş demek ki.

bu arada benim kullandığım yastıklar visko yastıklar idi. vücudun şeklini aldığı için de iyi gelmiş olabilir diye detay vermek istedim.

bu arada şöyle bir başlık da varmış daha önce yazmışlar, işinize yarayabilir bir göz atın bence :)
(bkz: hamile yastığı tavsiyeleri)

sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebişinizi :)
teşekkürler hanımlar. 18.haftadayım.
merhaba huly,

şu yarım ay gibi küçük olan hamile destek yastığını pek tavsiye etmiyorum,ben almıştım çok işimi görmedi.sonra o sosis gibi olandan aldım oh be dedim :) valla doğumdan sonra da 2. el olarak kolayca sattım, hiç öyle yer de kaplamadı.
maşallah yarısına gelmişsiniz az kalmış :) allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin inşallah miniği.