X

Mama Kaşığı Tavsiyesi


 • Mama Kaşığı Tavsiyesi


  Merhabalar,
  Ek gıdaya geçme aşamasında olan bebeğim için mama kaşığı tavsiyesi arıyorum. Bir sürü çeşit ve marka arasında sıkıştım kaldım. Var mı mama kaşığı önerisi olan? :)
 • Doktorumuz silikon mama kaşıklarından tavsiye etmişti. Sonuçta emzikler de silikondan yapılıyor. Tabi medikal silikon olursa tadından yenmez. Silikon bir mama kaşığı herhangi bir marka alınabilir bence.

 • Mama Kaşığı Tavsiyesi


  Mama kaşığı tavsiyesi istemiştim ama sonra kendim deneyerek ideal mama kaşığına ulaştım :) 4. aydan sonra kullanabileceğiniz Nuk silikon uçlu mama kaşığını öneririm. İlk kez gıda tattırdığımız bebeğimize bu mama kaşığını kullanarak çok rahat mama verdik. Bir kere silikon olduğu için hem sağlıklı hem de çok yumuşak. Yıkaması vs. çok pratik, kaynatabiliyorsunuz direkt. İçine aldığı mama miktarı ne çok fazla ne çok az siz ayarlayabiliyorsunuz. İlaç bile vermesi çok rahat.

  Fiyatlar için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz.

  Hepsiburada

  Nuk Mama Kaşığı
  N11

  Nuk Mama Kaşığı


 • Ben de size boon squirt sıkma kaşık önerebilirim. Tabi sadece bu ürün değil, diğer silikon mama kaşığından mutlaka olmalı, bebeğe ilk kez gıda verirken bu silikon mama kaşıkları ile vermeniz gerekir. Ama bebek alıştıktan sonra bu sıkma kaşık ile çok rahat besleyebiliyorsunuz. Kapağının olması mesela çok pratik geldi bana. atıyorum çantama (tabi kısa zaman sonra hemen kullanıyorum, besinler hemen bozulabilir) dışarıda da bebeğimi çok rahat besleyebiliyorum bu kaşık ile.

  Mama kaşığı tavsiyesi arıyorsanız Boon Squirt'e bir bakın derim. Aşağıdaki linkten güncel fiyatını kontrol edebilirsiniz.

  Hepsiburada

  Boon Mama Kaşığı