X

Mamas Papas Armadillo Uyumlu Ana Kucağı


 • mamas papas armadillo xt2 uyumlu ana kucağı
  mamas papas armadillo xt2 uyumlu ana kucağı  Mamas papas armadillo xt2 uyumlu adaptör almadan kullanabileceğiniz bir oto koltuğu yok. Fakat adaptör alırsanız bir çok ana kucağı ile kullanabilirsiniz. bir de dikkat etmeniz gereken en önemli şey, bir adaptör alıp her marka ana kucağı ile kullanamazsınız, hangi marka ana kucağı alacaksanız o markaya uygun adaptör bulmanız gerekli. bir de her ana kucağının adaptörü yok, belli markaların adaptörü mevcut.

  Bu konuda detaylı bilgi için (bkz: mamas papas armadillo flip xt2 adaptör)

  Biz cybex aton q ana kucağı kullanıyoruz mamas papas armadillo flip xt2 ile. özellikle cybex aton 4, 5 ve cybex aton q modellerini öneririm.


  Bu arada Mamas Papas Armadillo XT2 bebek arabası ile Cybex ana kucağını kullanmak için mutlaka bir adaptör gerekiyor. Bu bağlantı adaptörü olmadan kullanamıyorsunuz.

  Bu adaptör fiyatını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.


  (bkz: mamas papas armadillo flip xt2 adaptör)
 • mamas papas armadillo bebek arabasıyla kullanabileceğiniz ana kucağı markası sadece cybex değil, başka marka ana kucakları da var fakat hangi marka ana kucağı kullanacaksanız o markanın mamas papas bebek arabasıyla kullanmak için aparatı var mı bir kontrol edin. her markanın böyle bir aparatı yok malesef.
  denizce
 • oto koltuğu da ne alsak diye çok araştırdık, en sonunda cybex aton q almıştık.

  bu konuyla ilgili deneyimimizi daha önce buraya yazmıştım. cybex aton q yorumum

  ayrıca şu başlıkta benden önce bir kişi daha yorum yapmış (bkz: cybex aton q kullananlar)

  cybex aton serisinden cybex aton q ya da cybex aton 5 almanızı tavsiye ederim. bir de bu oto koltuğunu mamas papas armadillo xt2 ile kullanabilmeniz için adaptör almanız gerekiyor.

  iyi bir oto koltuğu almak bebeğin güvenliği açısından hayati önem taşıyor. bu oto koltuklarının kalitesini test edip dünya çapında sonuçları kabul gören alman otomobil kulübü adac, kendi testlerinden geçen oto koltuğu markalarını yayınlıyor. cybex aton serisi, bu testi geçen nadir markalardan. 0-13kg arası çoğu oto koltuğu markası bu testten geçemiyor. bu linkten adac test sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

  bebek arabasıyla birlikte oto koltuğunu da hazır etmenizi öneririm, hastane çıkışında ilk lazım olan şey oto koltuğu aslında, sonrasında da insanın eli ayağı oluyor. bebeği kıpırdatmadan hop bu oto koltuğunun üstünde bebek arabasına bindirmek çok pratik. biz çok memnun kaldık. 7. ayda hala daha bebek arabasını oto koltuğu ile kullanıyorduk.

  zaten mamas papas da kendi bebek arabasıyla kullanılması için cybex aton serisini öneriyor. resmi youtube sitesindeki video'da görmüştük biz de.

  mamas papas bebek arabası cybex aton ile kullanım