merhaba,
alt değiştirme matı arıyorsanız kesinlikle ama kesinlikle snoofy bee alt değiştirme matını tavsiye ederim.

1-bebeğin elleri kirlenmiyor
2- malzemesi tamamen yeni materyalle yapılmış, kaliteli
3- üzerine oyuncak takabiliyorsunuz böylelikle bebeği oyalıyor
4- silinebilir, hatta makinede bile yıkanabilir.

ben bu alt değiştirme matını (bkz: yurt dışında satılan pratik bebek ürünleri) başlığında uzun uzun anlatmıştım. buraya da ekliyorum.

"alt değişimini inanılmaz kolaylaştırdı. az değil dile kolay bir yılda aşağı yukarı 2000 defa bez değiştireceksiniz, düşünün artık bu ürünün önemini.

snoofy bee alt değiştirme pedi
snoofy bee alt değiştirme pediürün ne işe yarıyor?

resimde gördüğünüz gibi bebeğin elleri aşağı taraflara değemiyor. ilk bebeğinize hamileyken bu yazıyı okuyorsanız şöyle söyleyim, alt değiştirme esnasında bebekler ellerini aşağıya indirmeye, bezine vs. dokunmayı çok seviyorlar. bir yandan alt temizliği yapıp krem sürmeniz gerekirken, öte yandan bebek elleriyle kirli bir yere değdi mi, elleri kirlendi mi diye stres oluyorsunuz ki bebekler sonra o elleri hoop hemen ağızlarına götürüyorlar. bu ürün bebeğin ellerini aşağıya indirmesini engelleyerek kirlenmesini önlüyor. bir de oyuncak asabiliyorsunuz, böylelikle 5. aydan sonra dönmeye başlayan bebek bu oyuncaklarla ilgilenirken, siz altını daha rahat değiştiriyorsunuz. üst tarafında 2 tane halkasıyla birlikte geliyor, ama biz o halkaları çıkarıp yerine kendi oyuncağımızdan koyduk. 5. aydan sonra sürekli sağına soluna dönen bebekler bu oyuncaklara odaklanacakları için en azından alt değişim esnasında daha sakinleşiyorlar. alt değiştirme esnasında bu pedi kapatınca direkt oyuncaklarına odaklanıyor, ben de rahat bir şekilde temiz temiz altını değiştirebiliyorum. zaten bebek olunca oraya buraya koştur o kadar çok yoruluyorsunuz ki, bir de bu alt değiştirme esnasında iki büklüm olup enerjinizi boşa harcamayın, o enerjiler çok lazım çook :)

bu arada ürünün paketinde ürün tamamen yeni materyalden üretilmiş yazıyor. bu ürünün taklitleri var çin yapımı onlardan sakın almayın, daha ucuz olsalar bile atık maddelerden yapılmış oluyorlar, bebeğinizin sağlığını daha ucuz ürün alacağım diye tehlikeye atmayın. bebeğinize çok sık temas edecek olan bu ürünün orjinalinden şaşmayın.

ürünün fiyatına gelince, fiyatına bu linkten bakabilirsiniz

tabi bizim ülkemize gelirken üstüne kargo parası da ekleniyor, biraz pahalı olabilir ama yukarıda dediğim gibi yılda 2000 civarı, günde 5-6 kez bez değiştireceksiniz, bu ürünü bir yılda en az 2000 kez kullanacaksınız yani :) o yüzden parasına kesinlikle değiyor.

ürün dayanıklı bir ürün bu yüzden bebeğiniz büyünce kullanmayı bıraktığınızda let go vs. den rahatlıkla da satılabilir diye düşünüyorum.
bu ürün hayatınızı kurtaracak, sonra bana dua edeceksiniz :)

ürünü incelemek isterseniz buraya tık tık bu linkte orjinal ürün var, ben de bu linkteki ürünü aldım.
sorularınız olursa yardımcı olurum :)
selamlar,

bebek alt değiştirme pedi arıyorsanız benim tavsiyem kullan at alt değiştirme pedleri. çok partik oluyorlar, silmekle falan uğraşmıyorsunuz. eğer kullan at alt değiştirme pedi alacaksanız, boyut olarak büyük olanlar daha kullanışlı oluyor. uygun fiyatlı alt değiştirme pedi arıyorsanız (bkz: baby me alt değiştirme örtüsü) nü tavsiye ederim.
Benzer Konular
 

Bebek Telsizi Tavsiyesi: En İyi 5 Bebek Telsizi Markasını İnceledik

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Oto Koltuğu Tavsiyesi: En İyi Oto Koltuğu Hangisi? 14 Markayı İnceledik

Yüzlerce oto koltuğu çeşidi arasında kaybolmayın. İşte en iyi oto koltuğu markaları.

 

Bebek Uyku Tulumu Tavsiyesi: En İyi 6 Uyku Tulumu Markasını İnceledik

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.

 

Bebek Arabası Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Arabası Hangisi?

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

En İyi Emzik Hangisi? En Kaliteli 15 Emzik Markası

Bebeğiniz için en iyi emziği mi arıyorsunuz? Piyasada çok fazla emzik çeşidi var, doğru olanı seçmek zor olabilir. Sizin için yılın en iyi 15 emzik markasını inceledik.

 

Reflü Yatağı: En İyi Reflü Yatağı Markaları Hangiler?

Uykusuz geceleri ve günlük mücadeleyi unutun; reflü yatağı bebeğinizin konforunda büyük fark yaratabilir. Mevcut en iyi bebek reflü yatağı markalarını keşfedin.

 

Bebek Bezi Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Bezi Markaları Hangileri?

Bebeğiniz için en iyi bebek bezini bulmak çok zor görünebilir, bu süreci kolaylaştıran ipuçları ve püf noktalarını kaçırmayın.

 

Bebek Hamağı Nasıl Seçilir? İşte En İyi 5 Bebek Hamağı Markası

Bebeğinizin güvenliği için doğru bebek hamağını seçmek çok önemli. En güvenli, en uygun hamağını seçerken hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

 

Park Yatak Tavsiyesi: En İyi 5 Park Yatak Markasını İnceledik

Aradık, taradık ve piyasadaki en kaliteli park yatak markalarını bir araya getirdik.

 

Bebek Burun Aspiratörü Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

En İyi Ateş Ölçer Hangisi? En Kaliteli 15 Ateş Ölçer Markası

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

En İyi Biberon Hangisi? 10 En Kaliteli Biberon Markası (2023)

Bebeğiniz için doğru biberonu bulma zamanı! 2023'te piyasadaki en iyi 10 biberon markası hakkında her şeyi öğrenin ve hangisinin sizin ve bebeğiniz için mükemmel olduğunu keşfedin.

 

Bebek Küveti Tavsiyesi: En İyi Bebek Küveti Hangisi?

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.