bebek banyo filesi

bebek banyo filesi aldım ve aldığıma pişman olduğum ender ürünlerden. sürekli ıslak kaldığı ve soğuduğu için bebeğin tenine sürekli ıslak bir şekilde değmesi iyi olmadı.
ben de banyo filesi almanızı hiç tavsiye etmem. bir kere o mandallar çoğu kişide kopma yapmış. file yerine atlet müslin bez, tülbent gibi yumuşak giysileri serin küvet içine, gayet işinizi görür.


bebek banyosu
banyo filesine bende pek sıcak bakmadığım için almamıştım iyiki de almamışım bebek hemşiremiz de fileyi hiç önermedi.filenin kopması bebeğin ani dönüşle dönüp düşmesi vs. bunun gibi bir çok tehlikeye sebep oluyor.
ben de tavsiye etmiyorum bu ürünü hiç gerek yok. kopmalar yaşandığı gibi, bebeğin o yumuş teni için de hiç uygun değil. onun yerine bence banyo küveti içine uzanarak yatırabileceğiniz oturak tarzı ürünler var ondan alın.


şunun gibi
şunun gibi

Benzer Konular
 

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.

 

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.