bebek tarağı

tarakların bebekler için özel yapılmış olanı. bebek teni için daha yumuşak yapılıyor.


bebek tarağı
bebek tarağı

gereksiz diye düşünüp almamazlık edilmeyecek ürünlerden. öyle herhangi bir tarak olur demeyin, bizim taraklar onlar için sert. bir de konak falan oluştuğu zaman mutlak gerekiyor. sonra bebekli halinizle onu alayım bunu alayım diye çok dışarı çıkamıyorsunuz. alın, atın kenarda dursun.
kesinlikle bebeklerin en ihtiyaç duyduğu sey bu tarak seti amann canım saçı nekadarcık ki bu parayı ona verelim fuzuli bu demeyin (benim eşim cok demişti ;) alın çünkü çoğu çocuk konak oluşumuna müsait bir deriye sahip zaten çok hassaslar bu taraklarda onlara öyle durumda çok yardımcı ayrıca saç taranırken huzur bulan bebelerde var neden bundan mahrum kalsın ki alın bence ben de chicco yu tercih ettim en iyisi bu bence .
özellikle yeni doğan için yumuşak uçlu almaya dikkat edin. ucunda küçük toplar oluyor mesela, onları tercih edebilirsiniz. biz chicco'dan almıştık, siz de herhangi bir marka yumuşak uçlu, ucunda topları olan bir tarak tercih edebilirsiniz.
Benzer Konular
 

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.

 

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.