X

bebek yorganı tavsiyesi

  • merhaba anneler,
    bebek yorganı tavsiyesi istiyorum. bebişim temmuz doğumlu olduğu için yorgan, battaniye gibi şeyleri zamanı gelince alırız demiştik. ama soğuklar birden bastırdı gibi olunca bir an önce bebek yorganı, bebek battaniyesi falan alıp koyayım kenara diyorum. mağazalara gittiğimde yok mikrofiber, yok silikon, yok elyaf dolgu vs. gibi bir sürü nasıl olduğunu bilmediğim içerikli ürünler gözüme çarpıyor, iyi midir değil midir bilmiyorum.

    evet yok mu bebek yorganı tavsiyesi olan?
  • benim bebeğim kış bebeği idi o yüzden daha hamileyken bebek yorganı tavsiyeleri araştırdım ben hep. tavsiyeler sonucunda bir adet %100 pamuklu yorgan ve bir adet de %100 yün yorgan aldım. ikisi de 30 derecede yıkanabiliyor,uzunca bir zaman kullandım, kullanıyorum çok memnun kaldım. doğal içerik oldukları için nefes alabiliyor bu yüzden bebişleri terletmeden ısıtıyor bu tür yorganlar. ben özdilek markasını tercih etmiştim. hem pamuk hem yün yorganları mevcut.

    kesinlikle öyle silikon, elyaf, polyester falan ürünlerden uzak durun hiç gerek yok. mis gibi doğal içerikli ürünlerle uyusun bebişlerimiz.
    banu