ben bebek ürünlerinde genellikle e bebek i tercih ediyorum. şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.zaman zaman boyner de falan indirim oluyor onları da takip edebilirsiniz. ayrıca kipa da bebek bölümünde soobe nin ürünlerinden oluyor ve bazı zamanlar indirim bazı zamanlar kredi kartı kullananlar için 0 faiz 12 taksit uygulaması yapılıyor. ordan da aldığım hiçbir üründen şikayet etmedim.
ben civil ve lc waikikiden aldım tavsiye ederim.
lc waikiki organik koleksiyonundan birkaç parça tulum almıştım. o kadar çok memnun kaldım ki. hem uygun fiyatlı hem de yumuşacık o tulumlar, yıkadım hiçbir şey de olmadı. kendinden eldivenli tulum özellikle aramıştım mesela pek bulamamıştım piyasada, lcw'de bulmuştum, inanılmaz da kullanışlı.
lcw,koton,hm tercih ediyorum genelde kıyafetlerde diğer gereçler içinde e-bebek tercih sebebim.
Benzer Konular
 

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.

 

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.