X

beneto bt 540 travel set

 • herkese merhaba. bebek arabası arayışı içindeyim ben de. bütçemi çok zorlamayacak ama fiyatına göre de sağlam güvenlikli bebeğimin rahat edebileceği bir ürün arıyorum. şu ürünü çok beğendim görünüş olarak. fiyatı da uygun geldi. aranızda kullanan eşinden dostundan duyan mağazada görüp inceleyen var mı? şimdiden teşekkür ederim. sevgiler :)
  beneto bt-540 gold travel sistem
 • beneto bt 540 travel set bebek arabasını mağazada inceleme fırsatı bulmuştum ben. beneto bebek arabası kullanışlı bir bebek arabası, fakat oto travel set olunca oto koltuğu da dahil oluyor, oto koltuğu bir tık daha iyi olabilirdi.

  beneto bebek arabası modellerini en uygun fiyata trendyol'da gördüm.
  uygun fiyatlı beneto modelleri için tık tık

  yeni doğan için en önemli şey aslında oto koltuğu. yani zaten biraz büyünce, pusete sığınca herhangi bir puset, herhangi bir bebek arabası yetebiliyor. ama yenidoğan bebeğin ilk 6 ay omurga yapısı çok hassas ve yatar pozisyonda olması gerekiyor. travel setle gelen oto koltuğu buna uygun olmuyor. mesela bu modelin de oto koltuğu inanılmaz çukur. yeni doğan omurgası için pek uygun değil.

  benim tavsiye edebileceğim şey oto koltuğunu ayrı almanız. kaliteli ve uygun fiyatlı oto koltuğu arıyorsanız avionaut. aslında daha iyi oto koltukları da var, ama fiyatları daha pahalı. avionaut en azında çok daha iyi bir oto koltuğu fiyatı da diğerlerine göre uygun.

  uygun fiyatlı avionaut oto koltuğu için buraya tık tık

  uzmanlar ilk 6 aya kadar bebeklerin 2 saatten fazla hiçbir oto koltuğunda kalmasını uygun bulmuyor. ama bu standartları olan oto koltukları için. bu markanın oto koltuğu o kadar çukur ki, 10 dakika bile kalmasına uygun değil.

  illa ki travel set almaya gerek yok. port bebeye dönüşebilen bir puset de çok önemli mesela. bahsettiğim ilk 6-8 aylık dönemde bebek tam yatar pozisyonda olması gerektiği için port bebe bu imkanı sağlıyor. bu model o açıdan güzel, port bebeye dönüşebilen bir puseti var bu artı bir özellik ama dediğim gibi eksileri daha fazla.
 • mothercare'in kendi markasının travel setini incelemiştik o zaman kampanyadaydı fiyatı 1350'e düşmüştü sanırım.

  hala fiyatı aynı mı bilmiyorum. mothercare bebek arabası fiyatı için tık tık


  gerçekten araba harikaydı. port bebeye dönüşüyordu ve oto koltuğu da kaliteli, bebeğin yatış pozisyonuna uygundu. zaten gidip incelerseniz diğerlerinden farkını anlarsınız. fiyatı aynı mı bilmiyorum ama ara ara kampanyalar mutlaka oluyor.,
  hangi ürünü alırsanız alın internetten almadan önce kesinlikle mağazaya gidip inceleyip öyle almanızı öneririm.
 • chicco urban plus travel sistem bebek arabasını tavsiye ederim. şu anda babymall'da kampanyası var. 1599 tl renk paketi dahil.

  tık tık


  chicco urban plus bebek arabası
  banu
 • genel anlamda beneto markasını kullananlar bu markanın hiçbir modelinden memnun değiller.
 • beneto bt 540 travel set kullananlardan pek olumlu yorum duymadım. incelemeden almayın derim.
  coolmom