X

en kullanışlı bebek arabaları

 • kullanıp memnun kaldığımız, tavsiye ettiğimiz en kullanışlı bebek arabası marka ve modelleri bu başlıkta toplayalım.

  biz (bkz: mamas papas armadillo flip xt2) bebek arabası kullanıyoruz. oğlum 8 aylık oldu, bu 8 aylık bir kullanım sonrasında, az çok tecrübelerim oluştuğu için size bebek arabası önerisinde bulunabilirim.

  evet kendi bebek arabamızı size gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. gerçekten çok kullanışlı bir bebek arabası.

  1- öncelikle hafif bir bebek arabası ama aynı zamanda bebeği sallamıyor.

  2-tekerlekleri ne çok büyük ne çok küçük. bu yüzden sokakta kullanırken rahat. kaldırım taşlı bir sokakta kullandım mesela hiç zorlanmadım. aynı zamanda hantal değil, mesela bir avm'ye gittiğimizde uzay mekiği gibi durmuyor. mağaza içleri dar zaten, bir de o hantal bebek arabalarıyla mağaza gezmek can sıkıcı olmalı. neyse ki biz bu konuda hiç zorlanmadık :)

  3-açıp kapatması çok rahat. ya bu o kadar önemli bir özellikmiş ki anlatamam. her zaman yanınızda size yardım eden biri olmayacak. bir yandan bebeğinizi tutarken bir yandan da tek elle çat çut açıp kapatabiliyorsunuz.

  4- bagajda yer kaplamıyor. bizim opel corsa'mız var mesela, bagajı küçücük bir şey. mamas papas armadillo flip xt2 katlandığında çok rahat sığıyor.

  bir de şu başlığa göz atabilirsiniz. (bkz: mamas papas armadillo flip xt2 kullananlar)

  eğer ki gerçekten kullanışlı bir bebek arabası arıyorsanız işte tüm bu yazdığım sebeplerden ötürü içiniz rahat bir şekilde mamas papas armadillo flip xt2'yi tercih edebilirsiniz.