X

inglesina trilogy

 • inglesina trilogy kullananlar bilirler,çok kullanışlı bir bebek arabası. öncelikle tek elle açıp kapatılabiliyor, yalnız başınıza bebeğinizle bir yerlere elbet gideceksiniz ve bir elinizde bebeğiniz arabayı kapatıp bagaja koymak çok önemli. mağazalarda diğer bebek arabalarıyla çok karşılaştırdık. sağlamlığı bir kere çok belli ediyor, şasesi özellikle çok sağlam. ana kucağı da diğerlerine göre daha başarılı. tekerlekleri öyle devasa büyük olmadığı için kolay manevra yapabiliyorsunuz. bizzat gidip mağazada inceledim..


  inglesina trilogy
  inglesina trilogy
  inglesina trilogy bebek arabası tam yatabiliyor
  inglesina trilogy bebek arabası tam yatabiliyor

 • inglesina trilogy'i kullanan çok arkadaşım var. fiyatı biraz pahalı ama çoğu da rahat bir şekilde sattı. 2. eli rahat satılıyor diyebilirim. onun dışında sağlamlık ve fonksiyonları bakımından benim karşılaştırdığım diğer bebek arabalarından bariz daha iyi. 2, 3 bebek daha rahat büyütülür bu arabayla.
 • düşünen varsa kaçırmasın, ocak sonuna kadar ebebek'te süper bir indirim yapmışlar. 3.500tl port bebe, ana kucağı, puset ve yağmurluk vs. gibi aparatları da dahilmiş.

  indirim için tık tık
 • tekerlekleri avm gibi düz yerler için daha uygun olan bebek arabası markası. eğer engebeli arazilerde bebek arabanızda dolaşacaksanız daha büyük tekerlekli bebek arabalarını tavsiye ediyorlar.
  coolmom
 • travel sistem bebek arabasını önermediğim için tavsiye etmediğim bebek arabası. bir kere travel sistemle gelen ana kucağı standartlara uygun olmuyor. adac testi yapılmamış oluyor, i-size olmuyor. bebeğin omurga sistemi için pek uygun olmuyor açıkçası. inglesine trilogy'nin ana kucağı huggy modeli incelerseniz bebeğin içine gömüleceğini görürsünüz.

  inglesina trilogy açıklamalarda city için uygun olduğunu kendi söylüyor. şehir kullanımına uygun demek düzgün yollarda kullanabilirsiniz demek. tekerlekleri arnavut kaldırımı, arazi gibi alanlara uygun değil demek.

  sonuç olarak ben sadece avm gezerim zaten, asfalt gibi düz yollarda kullanırım diyorsanız alın. ama ana kucağı da yanında gelenlerden değil sadece bebek arabasını almanızı öneririm.
  angell