X

kehribar kolyesi

 • merhaba hanımlar öncelikle şunu söylemeliyim ki doğal taşlara inancım yok... taaa ki başıma gelip muhtaç hissedinceye kadar yok tu yani.. biz 3. ayda damak kaşıntıları yaşamaya başladık ve onun verdiği huzursuzluk uyku düzeni bozukluğu ve sürekli ağlama krizleri bizi ve bebeğimizi mafetti. sonra bu kolyeyi duyduk araştırdık umudumuz olmasada sırf şifa olsun bunuda denemedik demeyelim diye aldık.. evet pahalı gelebilir fakat taktığımız ilk gün ve sonrasında gördüğümüz her bir gülücük için değerdi gerçekten . biz ki bu tarz şeylere inanmayan bir çiftiz şok olduk. zaten doktorumuz damak jeli vermiyordu oda bizi kahretti. sonra doktorumuza sorduk boynunu sıkarmı zararı varmı diye hayır en güzelini yapmıssınız çok kullanan ebeveyn var sizi takdir ettim doğal yol herzaman en iyisidir dedi ve bizde 2 aydır hala takarız kolyemizi gece uyurkende çıkarıyoruz . kehribar nedir arkadaşlar çam ağaçlarından akan reçinenin donup akıp geçtiği yerlerdeki canlı mikroorganizmalarıda içerisine hapsederek taşlaşan doğal bir tastır aslında. en önemli özelliği ağrı kesici özellikte olmasıymış bizimde işimize bu yaradı... daha çok özelliği var sayıp dahada sıkmayım sizi ama mutlaka sertifikalı güvenilir biryerden alınmalı buna dikkat edinki hem paranız gitmesiniz hemde çocugunuz gercek şifaya kavuşsun rabbim tüm diş çıkarmaya çalışan bebişlere yardım etsin
 • bizim de diş çıkarma zamanında bilekliğini kullandığımız ve şaşırtıcı bir şekilde olumlu sonuç aldığımız üründür. bebek diş kolyesi olarak da geçiyor. kehribar kolye, ya da kehribar bileklik olarak kullanabiliyorsunuz. kehribarın bu mucizevi sonucu vermesindeki etken boncukları. içerdiği suksinik asit ya da diğer adıyla amber asiti birçok ülkerde doğal bir antibiyotik olarak kullanılıyor. bu amber asiti bir mineral değil, kozalaklı ağaçların doğal reçinelerini içeren organik bir madde. bebek diş boncuğunu taktığında, bebeğin vücut ısısı bir tür reçine olan amberin içindeki şifalı yağları ortaya çıkarıyor ve bu yağlar cilt tarafından emilerek kan dolaşımına karışıyor. kehribar bir taş değildir, ve öyle mineral taşlar gibi soğuk değil. teninize değince sıcak ve yumuşak bir dokunuşu var bu yüzden bebeklerde huzursuzluk yaratmıyor. alın mis gibi kullanın :)


  kehribar kolyesi
  kehribar kolyesi
  kehribar bileklik
  kehribar bileklik

 • etkisini 24- 48 saat arasında anında gösteriyor. ama mutlaka bebekler ebeveynlerinin gözetimindeyken takılmalı. ebeveyn gözetiminin bulunmadığı ortamlarda çıkartılmalı.
  nuna
 • bebeğimin 3. ayda başlayan salya ve ağlama krizlerini kesen kehribar muhteşem bir kolye. totsandmore daki ürünleri çok beğenerek inceliyorum ve kehribarımı da oradan aldım set olarak. şuanda 9 aylığız ve şikayetlerimiz hiç yok
 • doğal taşlara inanıyorum eğer ki gerçek kehribarsa kesinlikle bebeklerin diş çıkarma döneminde işe yarıyor. ben kehribarsepeti adresinden bebek için bileklik almıştım güvenilir bir site.