komili bebek bezi

bir tanıdığım bu bezi bebeğine kullanıyor. bana çok kalın bir bez gibi geldi. benim doğumuma az kaldığı için bez arayışındaydım. primayla ikisi arasında kaldım. tecrübeli annelerden tavsiye alalım bu başlık altında
zeytinyağı özlü olduğu için denemek istedik fakat sızdırma yaptığı için pek memnun kalmadık biz. bantları da çok çabuk gevşiyor. belki bebeğin çok hareketli olmasına göre değişiyordur. pişik yapmıyor, ama dediğim gibi sızdırma problemi var. yeni doğan için hiç maceraya atılmadan (bkz: prima premium care bebek bezi) tavsiye ederim, ama öyle stok yapmayın çünkü çabuk büyüyorlar sonra hemen diğer bedenlere geçiyorsunuz, 1 paket yeterli olur. bebek biraz büyüdükçe daha sonrası için farklı bezler denenebilir, bebek belirliyor aslında hangi bezi kullanacağını, kimi marka bazı bebeklerde sorun çıkarmazken bazı bebeklerde pişik vs. yapabiliyor.
ben kullandım ve memnun kaldım pişik yada sızdırma olmadı.
Benzer Konular
 

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.

 

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.