bir lelebaby travel sistem bebek arabası kullananı olarak fiyatına göre uygun özellikler sunduğunu söyleyebilirim. bu özelliklerdeki diğer arabalar için bir ton para istiyorlar :) eksi yönü gerçekten çok hantal, büyük otomobiliniz yoksa almayın bagaja sığmaz çünkü. ama öte yandan çok sağlam. uzay mekiği gibi :)


lelebaby travel sistem bebek arabası
lelebaby travel sistem bebek arabası

bu arabayı değişik zeminlerde denedik, gayet başarılı fakat boyutundan dolayı avm'lerde biraz zorlandık. bagajdan çıkar bagaja koy kısmında yoruluyoruz diyebilirim. fakat sürüşünde sıkıntı yok, kalın olduğu için bebek pek sarsılmıyor bu açıdan bakarsak olumlu. almak isterseniz mutlaka ağırlığını vs. inceleyin öyle alın derim, görmeden sipariş vermeyin.
valla ne yalan söyleyeyim, çoğu kişi gösterişli diye bu ürünü tercih ediyor. fiyatı da uygun tabi. çevremde çoğu arkadaşım memnun değil, ağır ve hantal diyorlar. yapmayın etmeyin, gösterişli diye bir ürün alınmaz.
bebek biraz büyüdüğünde baston puset almanızı gerektirecek bebek arabası. ama yok bebekken kullanırız, büyüdüğünde bir baston puset alırız diyorsanız siz bilirsiniz.
lelebaby travel sistem bebek arabası çok tercih ediliyor ve ebebek'te stokları tükenen bir ürün. şu an stoklara gelmiş gözüküyor, fiyatı 799tl, almak isteyenlere duyurulur.

siteye gitmek için tık tık
lelebaby oto koltuğu bebek omurga ergonomisi için uygun değil. bebek çok çukurda kalıyor. kaliteli bir oto koltuğu seçin ona uygun herhangi bir araba olur. zaten daha sonra mutlaka puset alıyorsunuz, bari yeni doğan ergonomisine uygun oto koltuklu bir ürün seçin. tavsiye etmem bu ürünü.