X

olmazsa olmaz bebek ürünleri

 • yokluğunda üzüleceğiniz, sizi yoracak ürünler bunlar. bir ton ürün vardır ama mesela benim için ilk aklıma gelen (bkz: müslin bez) olur. elimden hiç düşürmedim diyebilirim. bunların daha büyükçe olanlarını da bebeği kucaklarken, bir misafir geldiğinde vs hemen omzuma atıveriyorum çok rahatlar. küçükleri de ağız vs silmelik.


  müslin bez
  müslin bez

 • benim için bu ürün kesinlikle (bkz: emzirme minderi) dir. yenidoğan için en önemli şeylerden biri bebeğin karnının güzelce doyması. tabi bunu yaparken anne ve bebek konforlu olmalı. özellikle sıcaklarda anne bebeği kucağına alıp emzirirse bir süre sonra hem kolu yoruluyor hem de bebek inanılmaz terliyor.

  emzirme , anne ve bebek arasında kurulan bağın kuvvetlendiği en önemli süreç. bu süreci keyifle yaşamak için, anne de bebek de rahat olmalı ki bu süreçten keyif alsın. emzirme minderini mutlaka alın derim.


  emzirme minderi tavsiye
  emzirme minderi tavsiye

  coolmom
 • belki sadece bebek ürünü denmez ama şu nemi vs. de gösteren oda termometrelerinden mutlaka ama mutlaka edinin. sonra çevrenizdekilerin ay bebek üşüdü mü ay bu ince mi geldi vs. yorumlarına kafanız takılıyor. bakıyorsunuz sıcaklık kaç derece ona göre giydiriyorsunuz içiniz rahat ediyor.
  berry
 • benim sıpa emdikten sonra bazen kusuyor bu yüzden benim kurtarıcım şu reflü yatakları oldu. biz şu alttakinden aldık


  reflü yatağı
  reflü yatağı  ama bunun yerine keşke şu alttakinden alsaymışız dedim.


  reflü yatağı tavsiye
  reflü yatağı tavsiye  ama yine de en çok kullandığımız bebek eşyalarından biri oldu. önceden alıp koymayın çünkü her bebek kusmayabilir.