pierre cardin alias travel sistem bebek arabası modelini çok merak ediyordum, babymall mağazasında baya detaylı inceledim. öncelikle çok şık bir bebek arabası. mima xari'ye benziyor ya da benzesin diye yapmışlar :)

bu arada fiyat araştırması yaptım, trenyol'daki fiyatı daha uygun. trendyoldaki fiyatına bakmak için tık tık

-puset'i port bebeye dönüşüyor. port bebe olunca da arkadan kademeyle ayarlanabilmesi çok güzel, reflü yastığı gibi yükseliyor. mesela diğer bebek arabası modellerinde bu sadece bir kemerle sağlanmış, ama pierre cardin alias'ta kademe kademe yükseltebiliyorsunuz.

-kumaş kısmı gerçek deriden yapılmış, sildiğinizde tüm kir pas gidecektir.

-tekerlekleri biraz büyük fakat bildiğiniz gerçek otomobil tekeri gibi, bebeği sarsmadan bütün engebelerden geçebilirsiniz.

-yanında ana kucağı da var.

-alt kısımda 2 ayrı bölme var ve bu bölmeler de kapalı, bu yüzden koyduğunuz şeyler gezerken tozlanmaz.


pierre cardin alias travel sistem bebek arabası
pierre cardin alias travel sistem bebek arabası

ürünün arka tekerlekleri çok geniş ve büyük gibi. fakat bir yandan da böyle olması güvenlik avantajı sağlıyor. pierre cardin alias gibi böyle büyük tekerlekli bebek arabaları taşlı engebeli yollarda bebeği hiç sarsmıyor. travel sistem olduğu için yanında oto koltuğu da dahil. beyaz olanı çok şık duruyor.
çok şık bir ürün, kaliteli de duruyor fakat gittim inceledim ve o arka tekerleri biraz fazla geniş a dostlar oraya buraya takılmasın. kararsızım.