özellikle yeni doğan kullanımı için başarılı buldum. yeni doğan için 1 beden almıştım, yumuşaklığı ve dokusunu beğendim açıkçası.


prima premium care bebek bezi
prima premium care bebek bezi

prima premium care'den çok memnun kaldık biz. sızıntı ve pişik yapmadığı için bebeğimiz de mutluydu biz de :)
ben premium care den memnun kalmadım ve gereksiz pahalı gibi geldi, prima aktif bebek daha çok hoşuma gitti
kızım doğduğundan beri prima premium care bez kullanıyoruz. kızım şu an 8 aylık. arada başka bezler de denedik. kesinlikle diğer bezlerden hiç memnun kalmadık. premium care'den şaşmayın, boşuna deneme yapmış oldum kızım pişik olmuştu bir ara.

prima'nın aktif bebek olanı mesela, o da kokuyor. kokmuyor falan dediler, hayır bizzat denedim kokuyor. ayrıca daha sert yüzeyli premium care gibi yumuşak değil.

premium care evet kokuyor ama paketinden çıkardıktan bir süre sonra koku dağılıyor. sızıntı falan da yapmadı, pişik hiç yapmadı.

molfix denedik, direkt pişik yaptı.

şu başlığa da bakın mutlaka (bkz: bebek bezi tavsiyesi)
Benzer Konular
 

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.

 

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.