tuz lambaları, negatif iyon yayarlar. böylece, havanın nötrleşerek temizlenmesini sağlarlar. tuz lambası, "negatif iyon" yayarak iç mekanlardaki hava kalitesini arttırır. doğal bir negatif iyon jeneratörü olan bu lambalar gerçek anlamda "havanın vitamini"dirler.

negatif iyonların faydaları
stres, fiziksel, ruhsal yorgunluk, uykusuzluk, ağrılara iyi gelir.
nezle, migren, astım gibi rahatsızlıklara iyi gelir, akciğerlerin kapasitesini yükseltir.
canlılık, zindelik verir.
bağışıklık sistemini güçlendirir.
bebek ya da çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar.
işte verimi ve konsantrasyonu arttırır.

yüksek enerji ve pozitif bir ruh hali için negatif iyon gereklidir. sağlığa faydaları nedeniyle birçok ülkede negatif iyon yayan cihazlar kullanılmaktadır. bunların çoğu insan yapımı makinelerdir. tuz lambaları bu cihazlara göre çok daha uygun fiyatlı, bakımı kolay, göze ve ruha hitap eden, 100 doğal bir alternatiftir.
ben hep yatak odasında hem de bulunduğum odada tuz lambası kullanıyorum. gerçekten çok faydası var etkisini göstermeye başladığında anlayacaksınız.
özellikle bebekler,astım,bronşit,nefes darlığı çekenler için çok işe yarıyor. annem astum hastası onun odasınada koyduk. siz de deneyin isterseniz inşallah faydasını görürsünüz.
sevgiler
doğal himalaya tuz lambası şeklinde bir sürü sanal alışveriş sitesinde satılıyor ve yorumları da hep olumlu. denemeye değer diye düşünüyorum. yağızenesingüncesi'ne teşekkürler :)


tuz lambası
tuz lambası

doğal olması sebebiyle gayet sağlıklı. ayrıca stresi azaltıp uyku kalitesini de artırıyor, odaya koyduktan sonra bunu tecrübe ettim diyebilirim. ayrıca dekoratif olarak da çok hoş kerata :)
astimi ve bronsit hastaliklari engelliyor diye duymustum bizede cankiridan dogal tuz lambasi hediye geldi gorumcemden kendimde astim hastasiyim memnunum cocugumada ilerde kullanicam boyle bir rahatsizlik yasamamasi adina ama dogal olmali alirken cok dikkat edin
Benzer Konular
 

Bebek Telsizi Tavsiyesi: En İyi 5 Bebek Telsizi Markasını İnceledik

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Oto Koltuğu Tavsiyesi: En İyi Oto Koltuğu Hangisi? 14 Markayı İnceledik

Yüzlerce oto koltuğu çeşidi arasında kaybolmayın. İşte en iyi oto koltuğu markaları.

 

Bebek Uyku Tulumu Tavsiyesi: En İyi 6 Uyku Tulumu Markasını İnceledik

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.

 

Bebek Arabası Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Arabası Hangisi?

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

En İyi Emzik Hangisi? En Kaliteli 15 Emzik Markası

Bebeğiniz için en iyi emziği mi arıyorsunuz? Piyasada çok fazla emzik çeşidi var, doğru olanı seçmek zor olabilir. Sizin için yılın en iyi 15 emzik markasını inceledik.

 

Reflü Yatağı: En İyi Reflü Yatağı Markaları Hangiler?

Uykusuz geceleri ve günlük mücadeleyi unutun; reflü yatağı bebeğinizin konforunda büyük fark yaratabilir. Mevcut en iyi bebek reflü yatağı markalarını keşfedin.

 

Bebek Bezi Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Bezi Markaları Hangileri?

Bebeğiniz için en iyi bebek bezini bulmak çok zor görünebilir, bu süreci kolaylaştıran ipuçları ve püf noktalarını kaçırmayın.

 

Bebek Hamağı Nasıl Seçilir? İşte En İyi 5 Bebek Hamağı Markası

Bebeğinizin güvenliği için doğru bebek hamağını seçmek çok önemli. En güvenli, en uygun hamağını seçerken hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

 

Park Yatak Tavsiyesi: En İyi 5 Park Yatak Markasını İnceledik

Aradık, taradık ve piyasadaki en kaliteli park yatak markalarını bir araya getirdik.

 

Bebek Burun Aspiratörü Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

En İyi Ateş Ölçer Hangisi? En Kaliteli 15 Ateş Ölçer Markası

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

En İyi Biberon Hangisi? 10 En Kaliteli Biberon Markası (2023)

Bebeğiniz için doğru biberonu bulma zamanı! 2023'te piyasadaki en iyi 10 biberon markası hakkında her şeyi öğrenin ve hangisinin sizin ve bebeğiniz için mükemmel olduğunu keşfedin.

 

Bebek Küveti Tavsiyesi: En İyi Bebek Küveti Hangisi?

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.