yenidoğan bebeğinize emzik tavsiyesi arıyorsanız benim tavsiyem (bkz: philips avent soothie yeni doğan emzik) kullanmanızdır. biz önce nuk markasının emziğini almıştık, fakat bebeğin dudak çevresine yapışıp iz bırakıyordu. daha sonra soothie aldık ve çok memnun kaldık. öncelikle üzerinde medikal silikondan yapılmıştır ibaresi var. ortasında boşluk da parmağınızı orada tutup bebeğinizi emziği tutmasına yardım edebilmenizi sağlıyor. kesinlikle iz vs. de yapmıyor.

not: kesinlikle ama kesinlikle 25-30 günden önce bebeğinize emzik vermeyin. bebeğinizi bol bol emzirin, önce anne memesine alışsın daha sonra emzikle tanıştırın.
yenidoğan bebek için emzik alırken en az 2 tane alın. 1'ini steril ederken diğerini kullanmaya devam ediyor.
Benzer Konular
 

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.

 

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.