X

En İyi Bebek Telsizi Hangisi? En Kaliteli 5 Bebek Telsizi Markası


 • En İyi Bebek Telsizi


  Kullanırken kesinti yapmayan en iyi bebek telsizi markası hangisi? Ebeveynlerin en çok tercih ettiği en kaliteli bebek telsizi markalarını ve fiyatlarını sizler için araştırdık.


  Piyasada bebek telsizi satışı yapan pek çok marka bulunuyor. Bunlar arasından hangisinin daha kaliteli ve ihtiyaçları karşılayabilecek kapasitede olduğunu bulmak için ebeveynlere memnun kaldıkları markaları sorduk. Ayrıca aklınızda olsun, bebek telsizi fiyatları da kampanyalara bağlı oldukça değişken olabiliyor. Ama yine de her bütçeye uygun telsiz bulmak mümkün. Ucuz bebek telsizi arayışındaysanız sizin için fiyatı uygun olmasına rağmen oldukça iyi performans gösteren telsizleri de listemize ekledik. Bu arada bebek telsizi seçerken dikkat etmeniz gereken kriterlerle ilgili daha detaylı bilgi için (bkz: Bebek Telsizi Tavsiyesi)

  İşte sizler için önerdiğimiz en iyi bebek telsizi markaları ve özellikleri;

  1- Weewell Bebek Telsizi - WMA420  Weewell Bebek Telsizi - WMA420


  Weewell WMA420, 300 metre kadar menzili bulunan, şarjlı ve LCD ekranlı bir telsizdir. Kablosuz teknoloji ile çalışmaktadır ve iletişim özelliği son derece kalitelidir. İnterkom, bir başka deyişle karşılıklı konuşma özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde anne ve baba, bebeğin sesini duyarken, bebek de anne ya da babasının sesini duyabilmektedir. Bu özellik, bebeğin kendini güvende hissetmesi ve ağladığında daha hızlı bir şekilde sakinleşmesi için oldukça kullanışlıdır. İçerisinde sakinleştirici ninniler ve gece ışığı da bulunmaktadır. DECT teknolojisi ile üretilmiş bir ürün olan Weewell WMA420, parazit ve hat karışması gibi sorunları otomatik kanal değiştirme özelliği ile çözmektedir. Bunun yanında, ses kalitesi son derece başarılıdır. Ortam termometresi özelliği de, odanın sıcaklığı konusunda bilgi sahibi olmanızı ve sıcaklığı sabit tutmanızı kolaylaştırmaktadır. Ürünün eni 20 cm, boyu 23 cm ve derinliği 8 cm olmaktadır. 24 ay garantisi vardır.

  Trendyol

  Weewell WMA420 Bebek Telsizi
  ebebek

  Weewell WMA420 Bebek Telsizi
  2- Philips Avent Bebek Telsizi - SCD501-100  Philips Avent Bebek Telsizi - SCD501-100


  Yine DECT teknolojisi kullanmakta olan Philips Avent SCD501/100, artı olarak iletişimi şifrelemesi sebebiyle bebeğinizin sesini yalnızca sizin duymanızı sağlar. Ebeveyn ünitesi, elektriğin yanı sıra, şarjlı veya şarjsız pil ile de çalışabilmekte, hatta 24 saate varan kullanım süresi vermektedir. Bu telsizin en önemli özelliklerinden birisi, en küçük bir sesi bile çok net olarak algılayabilmesidir. Mesela bebek hıçkırdığında dahi ses, anne ve babasına ulaşmaktadır. Gece ışığının bulunması, bebeğin gece uyandığında korkmamasını sağlamaktadır. ECO modu ile pil ömrünü uzatmaktadır. Ses seviyesinin kontrolü özelliği bulunmaktadır. Açık alanda 300 metreye kadar, ev içerisinde ise 50 metreye kadar menzili bulunmaktadır. Gücü azaldığı zaman veya bebek ünitesi ile iletişim kesildiğinde ebeveyn ünitesi uyarı vermektedir.

  Trendyol

  Philips Avent SCD501/100
  Joker

  Philips Avent SCD501/100
  3- Bebevo Vm903 Bebek Monitörü  Bebevo Vm903 Bebek Monitörü


  Bebevo Vm903 Bebek Monitörü, kamerası yardımı ile bebeğinizi izleme imkanı da sağlar. Tasarımı oldukça ergonomiktir. Görüntü kalitesi iyi, ve ekranı da yüksek çözünürlüklüdür. Ekranı geniş olması bebeği daha rahat izleme imkanı sunmaktadır. VOX modu ile ekran sadece hareket ve ses olduğunda aktive olur. Bu da, pil ömrünü 24 saate kadar uzatabilir. Menzili, açık alanda 300 metre, ev içerisinde 60 metreye kadar varabilmektedir. Bebek kamerası, gece görüşü için 8 adet kızıl ötesi LED bulundurur. Bu sayede, en karanlık ortamda bile bebeğinizi kolay takip etmenizi sağlar. 8 farklı bebek melodisi çalabilir. Ortam sıcaklık termostatı ve bas konuş fonksiyonu bulunmaktadır.

  Trendyol

  Bebevo Vm903 Bebek Monitörü
  4- Motorola MBP36S Dijital Bebek Kamerası  Bebevo Vm903 Bebek Monitörü


  Motorola MBP36S Dijital Bebek kamerası, piyasadaki en kapsamlı ve başarılı ürünlerden birisidir. Bebek ünitesinin kamerası yatay ve dikey hareket etme özelliğine sahip olup, ebeveyn ünitesinden yönlendirilebilir. 2.4 GHZ FHSS kablosuz teknoloji ile iletişim kesintilerini minimuma indirmektedir. Pek çok yan özelliğinin yanı sıra, tek ebeveyn ünitesi, 4 farklı bebek kamerasına bağlanabilmektedir. Bebek ünitesinin kamerasının hareket edebilmesi sayesinde ürün, ileriki yıllarda çocuk odasını kontrol etmek için de kullanılabilir. Fiyatı bir tık daha yukarı olsa da, özellikleri ile buna değeceğini düşünüyoruz.

  Trendyol

  Motorola MBP36S
  Joker

  Motorola MBP36S
  5- Chicco Bebek Telsizi  Chicco bebek telsizi


  Chicco Baby Monitor Video olarak geçen Chicco bebek telsizi, güvenilir markalardan bir tanesi. Chicco bebek telsizi konusunda da son derece başarılı bir markadır. Kameralı bebek telsizi ebeveynlerin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. DECT teknolojisi ile geliştirilmiştir. Ses kalitesi çok başarılıdır. Parazit en aza inerken, gizlilik en yüksek seviyeye çıkmaktadır. 2,4 inç ekranı bulunmaktadır. Video kamerası ayarlanabilmektedir. Karanlıkta da çalışan kameranın hedef bulma özelliği bulunmaktadır. Bebek gece uykudayken gece boyu ışığı yanmaktadır. 24 ay garantisi var.

  Trendyol

  Chicco Bebek Telsizi