X

En İyi Ovulasyon Testi Hangisi? En Güvenilir 5 Marka


 • En iyi ovulasyon testi markaları  Kullanıcı yorumlarına göre en iyi ovulasyon testi markası hangisi? Yumurtlamanın gerçekleştiği dönemde ilişkiye girmek hamile kalma şansınızı çok büyük oranda artırır. Hızlı ve kolay hamile kalmak için yumurtlama gününüzü ovulasyon testi yardımıyla belirleyebilirsiniz.  Yumurtlama testinin kullanım amacı kadınların en kısa sürede hamile kalmasına yardımcı olmaktır. Bu testler en doğurgan olduğunuz 2 günü tespit eder. Ayrıca bu testler yumurtlamanın gerçekleştiği zamanı net olarak gösterdiği için ovulasyon tarihi hesaplaması yaparken de işinize çok yarayacaktır.

  Farklı tiplerde test tipleri mevcuttur. En yaygın ovulasyon testi çeşitlerini; stript, çubuk, kaset ve dijital olarak sıralayabiliriz.


  Ovulasyon Testi Çeşitleri  En İyi Ovulasyon Testi Markaları  en iyi ovulasyon testi


  1. Predictor


  Hamile kalmaya yardımcı en iyi ovulasyon testi markalarından biri olan Predictor, doğurgan olan 2 günü tespit etmektedir. İdrar ile yapılmaktadır. Çift çizginin koyu olması yumurtlama gününde olduğunuz anlamına gelir.

  Predictor ovulasyon testi fiyat bilgisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Trendyol

  Predictor Ovulasyon Testi
  2. Laboquick


  Kaset test şeklinde olan Laboquick ovulasyon testi, diğer testler gibi idrar ile yapılıyor. Ovulasyon testi ile hamile kalanlar arasında Laboquick markasını tercih eden ve olumlu bildirim yapan çok fazla anne adayı var.

  3. Prefertil


  Hamile kalınabilecek en uygun günleri hesaplamak için kullanılan testlerden bir tanesi de Prefertil markasıdır. İdrar ile yapılır.

  4. Mothersmart Femometer Akıllı Doğurganlık Takibi


  Mothersmart Femometer diğer testler gibi tek kullanımlık değil, akıllı testtir. Isı ölçümü ile yumurtlama gününü tahmin etmekte ve verileri hafızasında tutmaktadır.

  5. İnnovita Ovulasyon Testi


  Strip test şeklinde satılan innovita çok tercih edilen bir marka. Innovita ovulasyon testini çoklu olarak uygun fiyata satın alabilirsiniz.

  Bu testlerin ne zaman ve nasıl uygulanması gerektiği ile ilgili ayrıntılı bilgi için: (bkz: Ovulasyon Testi Nedir)