X

En İyi Ovulasyon Testi Hangisi? En Güvenilir 5 Marka


 • En iyi ovulasyon testi markaları  Kullanıcı yorumlarına göre en iyi ovulasyon testi markası hangisi? Yumurtlamanın gerçekleştiği dönemde ilişkiye girmek hamile kalma şansınızı çok büyük oranda artırır. Hızlı ve kolay hamile kalmak için yumurtlama gününüzü ovulasyon testi yardımıyla belirleyebilirsiniz.  Yumurtlama testinin kullanım amacı kadınların en kısa sürede hamile kalmasına yardımcı olmaktır. Bu testler en doğurgan olduğunuz 2 günü tespit eder. Ayrıca bu testler yumurtlamanın gerçekleştiği zamanı net olarak gösterdiği için ovulasyon tarihi hesaplaması yaparken de işinize çok yarayacaktır.

  Farklı tiplerde test tipleri mevcuttur. En yaygın ovulasyon testi çeşitlerini; stript, çubuk, kaset ve dijital olarak sıralayabiliriz.


  Ovulasyon Testi Çeşitleri  En İyi Ovulasyon Testi Markaları  en iyi ovulasyon testi  1. Laboquick Ovulasyon Testi


  Kaset test şeklinde olan Laboquick ovulasyon testi, diğer testler gibi idrar ile yapılıyor. Ovulasyon testi ile hamile kalanlar arasında Laboquick markasını tercih eden ve olumlu bildirim yapan çok fazla anne adayı var.

  Laboquick ovulasyon testi fiyat bilgisi için aşağıdaki linklere göz atabilir fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  N11

  Laboquick Ovulasyon Testi
  Hepsiburada

  Laboquick Ovulasyon Testi
  3. Prefertil


  Hamile kalınabilecek en uygun günleri hesaplamak için kullanılan testlerden bir tanesi de Prefertil markasıdır. İdrar ile yapılır.

  4. Mothersmart Femometer Akıllı Doğurganlık Takibi


  Mothersmart Femometer diğer testler gibi tek kullanımlık değil, akıllı testtir. Isı ölçümü ile yumurtlama gününü tahmin etmekte ve verileri hafızasında tutmaktadır.

  5. İnnovita Ovulasyon Testi


  Strip test şeklinde satılan innovita çok tercih edilen bir marka. Innovita ovulasyon testini çoklu olarak uygun fiyata satın alabilirsiniz.

  Bu testlerin ne zaman ve nasıl uygulanması gerektiği ile ilgili ayrıntılı bilgi için: (bkz: Ovulasyon Testi Nedir)