X

Evlilik


 • evlilik nedir  Kadın ve erkeğin sonsuza kadar birbirlerinin yanında olacaklarına söz vermesidir evlilik. Adı üstünde, ortak bir evi, yuvayı beraber paylaşıyor olmaktır.

  Evlilik, iki kişinin ilişkilerini halka açık, resmi ve kalıcı hale getirme sürecidir. İki kişinin bir bağda, ölüme kadar varsayılan olarak devam eden bir birleşimidir.

  Her evlilik genellikle derin olan zorluklar getirir. Bir çiftin onları nasıl yönettiği sıklıkla ilişkilerinin çöküp çökmeyeceğini veya sağlam kaldığını belirler. Uzun süreli sevgiyi korumak gerekir.

  Kim ne derse desin doğru kişiyi bulduğunuzda çok mutlu olabileceğiniz bir süreçtir.

  Evlilik Hazırlığı Listesi  Evlilik hazırlığı listesi


  Hatıralarınızda büyük bir yer kaplayacak olan o en önemli gecenin mükemmel olmasını istiyorsanız evlilik hazırlığı listesi yapsanız iyi olur. Aşağıda size fikir verecek güzel bir liste var.


  1-Bütçenizi hesaplayın
  Ailenizin katkılarına ve kendinize göre düğün töreninize ne kadar para harcamanız gerektiğini belirleyin.

  2-Davetliler Listesi Hazırlayın
  Düğününüze kimleri çağıracaksanız not almanız gerekir. Çünkü bu uzun bir liste olacak!

  3- Düğün Yerinize Karar Verin
  Yerinizi ayırtın ve düğün tarihinizi kilitleyin. Özellikle yaz düğünlerinde favori mekanlara çok rağbet olacağından, erken rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.

  4- Düğün Fotoğrafçınızı Seçin
  Unutulmaz anlarınızı belgeleyecek uzman bir düğün bir fotoğrafçısı ayarlamayı unutmayın.

  5- Tasarımdan ilham alın
  Instagram'da gezinin, gelin dergilerinde gezinin ve ilham almak için en sevdiğiniz yaşam tarzı ve moda sitelerine göz atın..