X

Gifrer Serum Fizyolojik Damla Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? Fiyatı


 • Gifrer Serum Fizyolojik Damla  Keşke daha önce keşfetseydik şu Gifrer Serum Fizyolojik Damlayı. O kadar pratik ve kurtarıcı bir ürün oldu ki. Serum fizyolojik ile ilgili daha detaylı bilgi için Serum Fizyolojik Nedir ve Nasıl Kullanılır? yazısına göz atabilirsiniz.

  Yenidoğan döneminden itibaren yaz ya da kış fark etmiyor o bebişlerin burnu mutlaka tıkanıyor. Bebeklerde burun tıkanıklığını gidermek için doktorlar yalnızca serum fizyolojik kullanımını öneriyorlar. Daha önce kullandıysanız bilirsiniz, klasik olan serum fizyolojik, enjektörün içine çekilip burna enjektörler uygulanıyor.

  Bebeklere uygularken, hijyenik sebeplerden bu enjektörü sürekli değiştirmeniz gerekiyor. Dahası, enjektörden bebeğin burnuna uygulama yaparken damlama şeklinde değil fışkırma şeklinde olduğu için özellikle yeni doğan döneminde bebeğimizi bu uygulama çok rahatsız etmişti.

  Meğer hazır tek kullanımlık paketler halinde satılanı da varmış. hemen alıp denedik, çok memnun kaldık. bu üründe hazır damlalıklar içinde serum fizyolojik var. aynı serum fizyolojik yani, sadece hazır tek kullanımlık paketler halinde, kullanımı daha pratik.

  Minik paketler şeklinde tek kullanımlık olduğu için enjektörle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.
  Bu damlayı bebeğin burnuna damlatabiliyorsunuz, enjektör gibi fışkırmıyor sakin sakin damla damla uygulayabiliyorsunuz.

  Aşağıdaki linklerden güncel fiyatı öğrenebilir, fiyat karşılaştırma yapabilirsiniz.

  Hepsiburada

  Gifrer Serum Fizyolojik Damla
  N11

  Gifrer Serum Fizyolojik Damla


 • gerçekten çok pratik oldu bu damlayı kullanmak, yenidoğan için damlanın içindekinin hepsini kullanmamanızı tavsiye ederim. her uygulamada 3'er damla yeterli demişti doktorumuz. bebek büyüdükçe miktarı arttırabilirsiniz.
  mom2be