X

Manduca Kanguru Kullananlar ve Yorumları


 • Manduca Kanguru  Bir çok yabancı sitede Manduca kanguru kullananların yorumlarını okudum ve yorumlar hep pozitifti. Bu kangurudan sipariş verdim, uzun süredir kullanıyoruz çok memnun kaldım diyebilirim. Aşağıda detaylı olarak Manduca Kanguru yorumumu aktardım.

  Manduca Kanguru fiyatı 500tl civarında. Öyle çok fazla yer yok bu ürünü satan. Ben Trendyol'dan oldukça indirimli almıştım. Aşağıya link ekledim siz de güncel fiyatına bakıp ürünü inceleyebilirsiniz.

  Trendyol

  Manduca Kanguru
  Hepsiburada

  Manduca Kanguru
  Manduca çok kaliteli bir alman markası. Ürünleri çeşitli testkerden geçiyor. Pamuklu olmasını geçtim organik kumaştan yapılıyor.
  Bebeklerin ergonomisine çok uygun, bebeklerin o doğal C şeklini koruyor ve kullanım esnasında bacaklarının M şeklinde açılmasını sağlıyor. Tabi bunları yaparken de anneye sağladığı bel desteği de muazzam.

  Makinede bir kaç defa yıkadım hiç sorun olmadı. Özellikle yaz kullanımından çok rahat ettim, kızımı da beni de terletmedi. Başka markaları mağazada denemiştim, bebeğin duruşu çok sağlıklı gelmemişti. Manduca'da kızım çok rahat etti. Benim de belim ağrımadı.

  Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Ben tavsiye ediyorum.
 • manduca kesinlikle alman harikası bir ürün. ben kullandım ve fırt fırt gezdim bu kanguruyla. takması falan çok pratik, ayrıca bebeğin omurgasını iyi destekliyor. hiç düşünmeyin, memnun kalırsınız.
  ophelia