X

Pedia D Vitamini


 • Pedia D vitamini  Pedia d vitamini kullanan var mı diye araştırdım ama pek bulamıştım bu vitamini kullanıp da yorum yapan bir anne. içeriğini merak ediyordum, biliyorsunuzdur belki doktorların reçete ettiği klasik devit d3 d vitamini içinde koruyucu madde (bkz: bha) var. pedia d vitamini de reçete ediyorlarmış, eczanede baktım maalesef bu vitaminin içinde de var bu madde.

  o yüzden almadım ben de. pahalı ama bha içermeyen başka muadili olmadığından ocean d vitamini'ne devam.

  ocean d vitaminin güncel fiyatına bakmak için burayı tıklayın

  ocean d vitamini ile ilgili daha detaylı bilgi için (bkz: ocean d vitamini kullananlar)
  d vitamini kullanımıyla ilgili daha detaylı bilgi için (bkz: bebeklerde d vitamini kullanımı)

  bir de bebeğin 6. ayında demir damlası kullanımına başlanıyor. biz demir damlası olarak (bkz: sidefer demir damlası) kullanmayı tercih ettik. bu demir damlasının içeriği de çok temiz ve diğer demir damlaları gibi kabızlık yapmıyor. daha detaylı bilgi için(bkz: sidefer damla kullananlar) başlığına da bakabilirsiniz.

  bu arada bebeğimiz tüm vitaminleri anne sütünden alıyor. bu yüzden beslenmenize dikkat edin ki, anne sütünüz bol ve sütünüzün vitamin içeriği zengin olsun.
  (bkz: anne sütünü arttırma yöntemleri) başlığına da bir göz atmanızı öneririm.
 • merhabalar pedia d bha gibi kimyasal madde içermiyor tamamen doğal ve güzel bir ürün maalesef eczacınız yanlış bilgilendirmiş
 • tekrar merhaba,

  geç gördüm ama şimdi siz öyle deyince içime kuşku düştü yanlış mı gördüm pedia d vitamini'nin içeriğini diye. geçen eczaneye başka bir amaçla gittiğimde sordum pedia d vitamini'nin yardımcı maddeleri nedir diye, hatta eczacı ile birlikte prospektüse baktık ve açıkça diyor, "yardımcı maddeler: butilhidroksianisol, ayçiçek yağı" şeklinde. yani ne yazık ki (bkz: bha) var içerisinde.

  açıkçası isterdim daha uygun fiyatlı d vitamini bulmayı bebeğim için; malum d vitamini bebeklerin gelişimi için en önemli dış takviyelerden ve daha bir kaç ay daha devam edeceğiz kullanmaya ama pedia d vitamini şu anda gereksinimi karşılamıyor :(
  mom2be
 • merhaba ben yeni üye oldum, pedia d vitamini gibi ama içeriğinde bha olmayan uygun fiyatlı başka d vitamini var mı peki bildiğiniz?
 • merhaba sevgidnz,

  sorunuzu yeni görüm, valla çok araştırdım ama ocean d vitamininden başka bha içermeyen temiz içerikli bir d vitaminine denk gelmedim. böyle temiz içeriği olan, bha içermeyen d vitamini markası bilenler varsa bilgi verebilirler.

  biz ocean d vitamininden oldukça memnunuz. şu başlıkta da bilgiler mevcut (bkz: ocean d vitamini kullananlar)

  ocean d vitamini uygun fiyatlı olarak trendyoldan alıyorum.
  siz de oradan alabilirsiniz. ocean d vitamini trendyol fiyatı için tık tık