X

Travel Sistem Bebek Arabası


 • Travel sistem bebek arabası  Travel sistem bebek arabası, diğer çeşitlerden farklı olarak, normal puset kısmına ilaveten üzerine ana kucağı takılabilen bir bebek arabası çeşididir.

  Bu sistemde bebek arabasının iskeleti ve bebeğin ayına göre kullanabileceğiniz 2 ayrı oturma ve yatma bölümü var. Ana kucağı ilk 6 aya kadar bebek arabasının iskeletine kendinize doğru bakacak şekilde takabileceğiniz hatta arabada da araba koltuğu olarak kullanabileceğiniz yolculuk esnasında yeni doğmuş bebeğinizi anatomik olarak en uygun pozisyonda taşıyabileceğiniz bir parçadır.

  6 aydan sonra ise bebek arabanızın iskeletine diğer oturma ya da yatma bölümünü takarak 3-4 yaşlarına kadar kullanabilirsiniz.

  Travel sistem bebek arabaları, bir ürünle birden fazla ihtiyacınızı aynı anda karşılar. Yenidoğandan itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz bu arabalar, yenidoğan bebeğinizi taşımak için kullanacağınız portbebe ve ana kucağı gibi parçaları da içeriyor. Portbebe, bebeğinize gerekli konfor ve güveni sağlayarak, adeta beşiği rahatlığında bir ortam sunar.
  aslim