• ihtiyacım olduğunda internette bebek kanguru tavsiyeleri diye arattığımda işe yarar pek bilgi bulamamıştım. bu yüzden ben de kendi tecrübelerimi buraya yazayım birilerine faydam dokunursa ne mutlu. hatta bu konuyla ilgili tecrübesi olan herkes yazsın ki, anne adaylarına yardımcı olalım.

  ben çok araştırdım bir sürü markayı ve en sonunda (bkz: ergobaby 360 kanguru) aldık. indirimle daha uygun fiyata gelmişti. diğerlerinden daha pahalıca bir marka bu ama inanın değiyor.
  çok memnun kaldık. öncelikle 20kg'a kadar kullanabiliyorsunuz. yenidoğanda kullanmak için içine bir ped almak gerekiyor. bu kangurunun diğer markalardan farkı ergonomik olarak iyi tasarlanmış, bebeğin omurga gelişimini olumsuz etkilemiyor. bebeğin ağırlığı omuz ve kalçalar arasında dengeli dağılıyor ve doğal oturma pozisyonunda taşıyor bebeği. söylediğim gibi parasının hakkını verdi çok memnun kaldık biz, bu ürünü tavsiye ederim.


  ergo baby 360 kanguru:
  ergo baby 360 kanguru
 • kesinlikle solomombaby tavsiye ederim.
 • [bkz: https://www.badeco.com.tr/kategori/lillebaby]

  belindeki destek, omuz ve kemerdeki ekstra dolguları sayesinde, 2 saat yürüyüşlerimde bile doğru düzgün ağrı hissetmediğim cağnım lille'm. complete serisi candır. araştırma amaçlı lillebabyturkiye instagram adresini mutlaka inceleyin derim, bol bol kullanıcı fotoğrafları paylaşıyorlar.
  tokidoki desenleri aşk resmen:
  tokidoki desenleri aşk resmen

  bebekle birlikte büyüyen oturma bölgesi de var:
  bebekle birlikte büyüyen oturma bölgesi de var