ebebek

benim çok işime yarayan mağaza. özellikle online siteleri de ürünler hakkında bilgi vermesi açısından başarılı. ebebek sayesinde bir çok ürünü piyasadan daha uyguna almışlığım var.
benim bebegim dogmadan oncede sonrada kapisinı aşındırdığım bir magaza her butceye uygun urunu ve markası var dı taaki mamaturkiye magazasini kesfedene kadar sadece manisada olan bu magaza internet satisida yapiyor muhakak bakin ozellikle bez mama ve biberonlar burada asiri asiri uygun e bebegin 4 te 1 i fiyatina
çok işe yarayan bir mağaza aradığın ürünleri tek seferde tek bir yerden alıp çıkıyorsun ama gereksiz pahalı... sadece indirimli ürünlerinden alışveriş yapıyorum onun haricinde tercih sebebim değil.
türkiye genelindeki bebek mağazaları gibi pahalı bir mağaza. indirim zamanında fiyatlar ancak normale dönüyor. fiyatları sabit tutsalar aslında sürekli alırız.
internet sitesinden alışveriş yaptığımda da memnun kaldığım bebek mağazası. oto koltuğu adaptörü sipariş vermiştik. ürün resmen jet hızıyla geldi, iyi de paketlenmişti.
tükenmiş ürünleri internet mağazalarında sergilemelerine gıcık oluyorum. tükenen ürünü kaldır o zaman vakit kaybetmeyelim dimi.
8 nisan 2018'de bitecek olan hediye çeki kampanyası süper olan mağaza. birkaç markada geçerli değil yalnızca.
hediye çeki kampanyası adı altında ürünlere önce bindirim sonra indirim yapan mağaza olması sebebiyle gözümden düşmüştür. kampanya döneminde 1200e sattıkları bebek arabasını, kampanya bitiminde 950ye indirerek şark kurnazlığı yapmışlardır(!) hoş yine mecburen alışveriş yapıyoruz çünkü şu an pek alternatifi yok ne yazık ki.
mağazadaki parfüm kokusunu abartmışlar. resmen alışveriş yapamıyorum kokudan. hamilelikte zaten mideniz bulanıyor, bir de buranın kokusu hiç çekilmiyor. hamilelikten sonra da bebekle gidilmesi de sakıncalı bence. o yoğun kokuya yenidoğan bebeği maruz bırakmak çok saçma. başka mağazadan alışveriş yaparım daha iyi.
Benzer Konular