X

hamileler için kitap önerileri

 • günümüzde internet sayesinde birçok bilgiye bir tık ile hemen ulaşıyoruz artık. hatta hemen konuyla ilgili video izleyebiliyoruz. ama yine de elimizin altında bazı kitaplar olsa fena olmaz değil mi? hamileler için kitap önerileri diye sorulduğunda benim aklıma gelen ilk kitap tracy hogg kitabı olan yeni annelere mucize çözümler.

  kitapta kalıplaşmış uygulamalardan ziyade annenin bebeğini yakından tanımasıyla birçok problemin üstesinden gelebileceğinden bahsediyor.


  yeni annelere mucize çözümler
  yeni annelere mucize çözümler

 • başucu kitabım ayşe öner'den hamilelik, doğum ve bebek. mutlaka okumanızı öneririm, çok yararlı bilgiler içeriyor.


  hamilelik doğum ve bebek
  hamilelik doğum ve bebek

 • bebek bakım sorunlarına mucize çözümler de tracy hogg'dan harika bir kitap. bebeğinizi tanımayı ve sorunlarına uygun şekilde yaklaşmayı öğreniyorsunuz.


  bebek bakım sorunlarına mucize çözümler
  bebek bakım sorunlarına mucize çözümler

  ophelia
 • ayşe öner-hamilelik,doğum ve bebek bakım
 • rose
 • hamilelik doğum ve bebek kitabını almıştım ben, yazarları : ann keppler, april bolding, janet whalley, janelle durham, penny simkin. tanıtımında "bir milyondan fazla basılmış, yeniden gözden geçirilerek güncellenmiş olan bu kapsamlı ve yetkin kitap size hamilelik, doğum, doğum sonrası dönemle ve yeni doğan bebeğinize nasıl bakmanız gerektiğiyle ilgili bilgiler veriyor" diyordu.

  ama çok tavsiye etmiyorum. yurt dışındaki sağlık sisteminden falan bahsediyor, diğer bilgiler de çok ansiklopedik bilgiler gibi geldi. yani piyasada daha iyi kitaplar var bence, hamilelik ve doğum ile ilgili kitap arıyorsanız bu kitabı çok tavsiye etmem.


  hamilelik doğum ve bebek
  hamilelik doğum ve bebek

 • ayşe öner'den doğumun ruhu isimli kitabı öneririm. 3 bölümde inceliyor, doğumdan önce, doğum ve doğumdan sonra. bu bölümlerde de ayrıntılı olarak bilgiler mevcut. kitabı okuduktan sonra aklınızdaki soru işaretleri gidiyor. öyle çok kalın bir kitap da değil, tavsiye ederim :)


  doğumun ruhu
  doğumun ruhu