X

humana still tea

 • humana still tea anne sütünü arttırmayı hedefleyen bir emziren anne çayı.

  ben de doğum sonrası sütümü artırmak için kullanmıştım.
  süt bezlerini uyararak süt yapımını hızlandırıyor ve süt miktarını artırıyor. şiddetle tavsiye ederim bu çayı. doğum sonrasında oksitosin hormonunu aktive edip uterus'un eski haline dönmesinde yardımcı olduğu yazıyor. bu kadar çok etkisi olacağını düşünmemiştim, fakat kullandıktan sonra hem süt miktarım arttı hem de sezaryen sonrası iyileşmem hızlandı.

  güncel fiyat bilgisi için tık tık

  sütünüzü arttırmak istiyorsanız alternatif yöntemler mevcut. bu konuda tecrübesi olan diğer annelerin verdiği tavsiyeler için şu başlıklara mutlaka bir göz atın. (bkz: anne sütünü arttıran besinler) (bkz: anne sütünü arttırma yöntemleri)
 • emziren annelere tavsiye ettiğim çay. doğum yaptıktan sonra sütüm az geldi, birkaç gün sonra humana still tea kullanmaya başladım, etkisini hemen gördüm. bunun kardeşi ürün (bkz: lactamil) var bir de. lactamil de sütün kalitesini artırıyor diyebilirim. ama tabi ki abartmamak gerek. belki ilk zamanlar kullanıp daha sonra bırakabilirsiniz.
  nuna
 • bu humana still tea 'den ben de çok memnun kaldım. humana çayı kullanırken komposto vs. de içerek anne sütünü artırabilirsiniz. meyvelerden komposto yapın atın buzluğa günde 1-2 bardak için. çok faydasını göreceksiniz.
  coolmom