X

joker

 • a'dan z'ye bebek ve çocuk ürünleri bulabileceğiniz mağaza. fiyatlar biraz tuzlu olsa da, aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz.
  rose
 • bazı ürünlere güzel indirimler yapıyorlar, takip etmek lazım. ama araştırmadan pat diye almayın. çünkü genelde aynı ürün joker'de daha pahalıyken, internette diğer mağazalarda daha uygun fiyatlı oluyor.
  berry
 • internet sitelerinden de mağazalarından da alışveriş yaptım, gayet memnunum. internet sitelerinden mamas&papas tulumlar aldım şu 3'lü olanlardan, indirimdeydi ve diğer sitelerden neredeyse yarı yarıya daha ucuzdu. hemen ertesi gün kargoya verdiler, ürünler de paketinde geldi. ayrıca hiç bir sitede yoktur bu imkan internetten aldığınız ürünleri 360 günde iade edebiliyorsunuz, 90 gün de kendi mağazalarından değiştirebiliyorsunuz. daha ne olsun.
  rose
 • joker internet sitesinden aldığınız ürünleri 360 günde iade edebilme olanağı sunması gerçekten çok güzel. hediye alıyorsunuz mesela siz daha gidip hediyenizi veremeden arkadaşınızın bebeği büyümüş olabiliyor :) böylelikle uygun fiyatlı bir ürün bulunca joker'den at kenarda dursun paketiyle. 90 gün değişim süresi de iyiymiş.
 • internet mağazasından 4 ay önce almış olduğum ürünü bugün mağazaya götürdüm ve hediye çekine dönüştürdüler. çeki kullanmak için öyle fatura falan da saklamanıza gerek yokmuş, hesabınıza yüklüyorlarmış. çeki kullanmak isterseniz kayıtlı telefon hattınıza şifre gönderecekler o şekilde kullanabiliyorsunuz. bir de aklınızda olsun internet mağazasından aldığınız ürünün poşetini atmayın. giyim ürünü olsa bile ne şekilde geliyorsa öyle muhafaza edin eğer iade ya da değişim talep edecekseniz. 2 parça ürün almıştım 1 parçasının poşeti duruyordu onu hediye çekine dönüştürdüler fakat diğerinin poşetini atmıştık onu almadılar haberiniz olsun.
  nuna