X

mama kaşığı tavsiyesi

 • merhabalar,
  ek gıdaya geçme aşamasında olan bebeğim için mama kaşığı tavsiyesi arıyorum. bir sürü çeşit ve marka arasında sıkıştım kaldım. yok mu tavsiyesi olan? :)
  denizce
 • doktorumuz silikon mama kaşıklarından tavsiye etmişti. sonuçta emzikler de silikondan yapılıyor. tabi medikal silikon olursa tadından yenmez. silikon bir mama kaşığı herhangi bir marka alınabilir bence.
  banu
 • mama kaşığı tavsiyesi istemiştim ama sonra kendim deneyerek ideal mama kaşığına ulaştım :) 4. aydan sonra kullanabileceğiniz nuk silikon uçlu mama kaşığını öneririm. ilk kez gıda tattırdığımız bebeğimize bu mama kaşığını kullanarak çok rahat mama verdik. bir kere silikon olduğu için hem sağlıklı hem de çok yumuşak. yıkaması vs. çok pratik, kaynatabiliyorsunuz direkt. içine aldığı mama miktarı ne çok fazla ne çok az siz ayarlayabiliyorsunuz. ilaç bile vermesi çok rahat.

  mama kaşığı tavsiyesi nuk mama kaşığı
  mama kaşığı tavsiyesi nuk mama kaşığı

  denizce
 • ben de size boon squirt sıkma kaşık önerebilirim. tabi sadece bu ürün değil, diğer silikon mama kaşığından mutlaka olmalı, bebeğe ilk kez gıda verirken bu silikon mama kaşıkları ile vermeniz gerekir. ama bebek alıştıktan sonra bu sıkma kaşık ile çok rahat besleyebiliyorsunuz. kapağının olması mesela çok pratik geldi bana. atıyorum çantama (tabi kısa zaman sonra hemen kullanıyorum, besinler hemen bozulabilir) dışarıda da bebeğimi çok rahat besleyebiliyorum bu kaşık ile. mama kaşığı tavsiyesi arıyorsanız bu squirt'e bir bakın derim.