X
 • en kullanışlı ve en güvenli mama sandalyesi tavsiyesi arıyorsanız kesinlikle ama kesinlikle joie multiply alın. biz inanılmaz memnunuz. joie ingiliz markası ve sadece e-bebek'te satılıyor sanırım. biz ikea ve kraft marka mama sandalyesi de kullandık ama en çok bu mama sandalyesinden memnun kaldık.
  ebebek joie multiply mama sandalyesine gitmek için tık tık

  biz almadan önce çok araştırdık, pek çok ürünü inceledik. keşke baştan bilseydim böyle bir ürün olduğunu. öyle çok araştırıp yorulmaya hiç değmezmiş öyle söyleyeyim, içiniz rahat alabilirsiniz bu mama sandalyesini fiyat performans ürünü çünkü. sunduğu artılar o kadar fazla ki kesinlikle parasını sonuna kadar hak ediyor.

  bu mama sandalyesini şiddetle tavsiye etme sebeplerim:

  1-bir mama sandalyesi için eeen önemli şey güvenli olması. sandalyenin ayakları kalınca ve hiç kıpırdamıyor. ayrıca ön kısmında tekerleri var taşıması kolay, çok ağır ve hantal değil. bizim küçük mutfağımızda bile çok yer kaplamadı, gayet de sığdı.

  2-önündeki masa kısmı oldukça geniş. tabaktı, bardaktı vs. hepsini rahat rahat alıyor. yemek dışında bebeğim üstünde oyuncakları ile oynamayı seviyor, masa geniş olduğu için oyuncaklar zırt pırt düşmüyor.

  3- masasının üst kısmı çıkıp bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

  4- sandalyenin üst kısmı çıkabiliyor, başka bir sandalyeye bağlayabilirsiniz mesela. başka bir eve gittiniz mesela mama sandalyesinin tamamını götürmenize gerek yok, üst kısmını alın, gittiğiniz evdeki herhangi bir sandalyeye yerleştirin. aşağıya video koydum orada görebilirsiniz.

  5- sandalyenin kumaşı 2 parçadan oluşuyor. makinede yıkanabiliyor. bebeğin oturduğu kısım pamuklu bu yüzden hiç terletmiyor. bunu almaya karar vermeden önce chicco polly mama sandalyesini de incelemiştim, onun kumaşı naylonsu mesela inanılmaz terletir. ayrıca incecik, joie multiply kumaşı böyle puf puf yumuşacık, bebeğiniz için oldukça konforlu.

  6- joie multiply mama sandalyesini bebeğiniz büyüdüğünde aktivite masası olarak kullanabiliyor.

  7- 3 farklı yatış seviyesi var, doktorunuz bebeğinize 4. aydan itibaren ek gıda vermenizi tavsiye etmişse bu mama sandalyesini kullanabilirsiniz, çünkü bebeğiniz dik oturmak zorunda değil. ana kucağı gibi yatış pozisyonu var.

  mesela biz bilmiyorduk mama sandalyesinin ana kucağı gibi durma pozisyonunun da bulunduğunu. bu yüzden bebeğimiz tam oturana kadar bekledik mama sandalyesi almak için. bilseydik 4. ayda hemen alırdık, dik oturacak diye bir şey yok çünkü, en düşük ayarda gayet uzanma pozisyonunda durabiliyor oto koltuğunda olduğu gibi.


  mama sandalyesi tavsiyesi
  mama sandalyesi tavsiyesi  sonuç olarak ben bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum :)


  mama sandalyesi tavsiyesi joie multiply
 • biz ikea mama sandalyesi aldık, 99tl bir şeydi çok uygun fiyatlı. hem mama sandalyesini banyoya alıp bebeğimi de üstüne oturtup banyo yapıyoruz çok pratik ve eğlenceli oluyor :) tavsiye ederim ikea mama sandalyesini.


  ikea mama sandalyesi
  ikea mama sandalyesi

 • banu