X

tuz lambası

 • tuz lambaları, negatif iyon yayarlar. böylece, havanın nötrleşerek temizlenmesini sağlarlar. tuz lambası, "negatif iyon" yayarak iç mekanlardaki hava kalitesini arttırır. doğal bir negatif iyon jeneratörü olan bu lambalar gerçek anlamda "havanın vitamini"dirler.

  negatif iyonların faydaları
  stres, fiziksel, ruhsal yorgunluk, uykusuzluk, ağrılara iyi gelir.
  nezle, migren, astım gibi rahatsızlıklara iyi gelir, akciğerlerin kapasitesini yükseltir.
  canlılık, zindelik verir.
  bağışıklık sistemini güçlendirir.
  bebek ya da çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar.
  işte verimi ve konsantrasyonu arttırır.

  yüksek enerji ve pozitif bir ruh hali için negatif iyon gereklidir. sağlığa faydaları nedeniyle birçok ülkede negatif iyon yayan cihazlar kullanılmaktadır. bunların çoğu insan yapımı makinelerdir. tuz lambaları bu cihazlara göre çok daha uygun fiyatlı, bakımı kolay, göze ve ruha hitap eden, 100 doğal bir alternatiftir.
  ben hep yatak odasında hem de bulunduğum odada tuz lambası kullanıyorum. gerçekten çok faydası var etkisini göstermeye başladığında anlayacaksınız.
  özellikle bebekler,astım,bronşit,nefes darlığı çekenler için çok işe yarıyor. annem astum hastası onun odasınada koyduk. siz de deneyin isterseniz inşallah faydasını görürsünüz.
  sevgiler
 • doğal himalaya tuz lambası şeklinde bir sürü sanal alışveriş sitesinde satılıyor ve yorumları da hep olumlu. denemeye değer diye düşünüyorum. yağızenesingüncesi'ne teşekkürler :)


  tuz lambası
  tuz lambası

 • doğal olması sebebiyle gayet sağlıklı. ayrıca stresi azaltıp uyku kalitesini de artırıyor, odaya koyduktan sonra bunu tecrübe ettim diyebilirim. ayrıca dekoratif olarak da çok hoş kerata :)
  coolmom
 • astimi ve bronsit hastaliklari engelliyor diye duymustum bizede cankiridan dogal tuz lambasi hediye geldi gorumcemden kendimde astim hastasiyim memnunum cocugumada ilerde kullanicam boyle bir rahatsizlik yasamamasi adina ama dogal olmali alirken cok dikkat edin