X

bebek için güneş kremi tavsiyesi

  • merhabalar,

    bebek için güneş kremi tavsiyesi istiyorum, koruyucu, zararlı madde içermeyeninden olsun. bebeğiniz için alıp kullandığınız hangi güneş kremlerinden memnun kaldınız? mustela protective milk bebek güneş sütü önerdiler, içeriğini inceledim gayet temiz içerikli bir güneş kremi, biz büyük ihtimal onu alacağız ama size de sormak istedim. bu jack'n jill marka falan gördüm ama nasıldır bilemiyorum. kullanan var mı? ya da başka markalar da önerebilirsiniz.
  • merhaba sevgidnz,

    bebek için güneş kremi tavsiyesi istemişsiniz, fakat bizim doktorumuz güneş kremi kullanmamızı çok önermedi. sabah saat 10'a kadar, akşam da 5'ten sonra plaja gitmemizi önerdi. bu saat dilimlerinde gidersek güneş kremi kullanılmasına gerek kalmıyormuş. ne olur ne olmaz diye kullanmak için mustela very high protection protective milk kullanmamızı önerdi. 50 faktör bir güneş kremi. biz de bu şekilde yaptık, bir problem yaşamadık.

    uygun fiyatlı olarak trendyol'da buldum, uzun skt.li bir ürün gönderdiler. fiyatları incelemek için aşağıya link bıraktım.
    mustela güneş kremi uygun fiyatlı tık tık