Evlilik


evlilik nedirKadın ve erkeğin sonsuza kadar birbirlerinin yanında olacaklarına söz vermesidir evlilik. Adı üstünde, ortak bir evi, yuvayı beraber paylaşıyor olmaktır.

Evlilik, iki kişinin ilişkilerini halka açık, resmi ve kalıcı hale getirme sürecidir. İki kişinin bir bağda, ölüme kadar varsayılan olarak devam eden bir birleşimidir.

Her evlilik genellikle derin olan zorluklar getirir. Bir çiftin onları nasıl yönettiği sıklıkla ilişkilerinin çöküp çökmeyeceğini veya sağlam kaldığını belirler. Uzun süreli sevgiyi korumak gerekir.

Kim ne derse desin doğru kişiyi bulduğunuzda çok mutlu olabileceğiniz bir süreçtir.

Evlilik Hazırlığı ListesiEvlilik hazırlığı listesi


Hatıralarınızda büyük bir yer kaplayacak olan o en önemli gecenin mükemmel olmasını istiyorsanız evlilik hazırlığı listesi yapsanız iyi olur. Aşağıda size fikir verecek güzel bir liste var.


1-Bütçenizi hesaplayın
Ailenizin katkılarına ve kendinize göre düğün töreninize ne kadar para harcamanız gerektiğini belirleyin.

2-Davetliler Listesi Hazırlayın
Düğününüze kimleri çağıracaksanız not almanız gerekir. Çünkü bu uzun bir liste olacak!

3- Düğün Yerinize Karar Verin
Yerinizi ayırtın ve düğün tarihinizi kilitleyin. Özellikle yaz düğünlerinde favori mekanlara çok rağbet olacağından, erken rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.

4- Düğün Fotoğrafçınızı Seçin
Unutulmaz anlarınızı belgeleyecek uzman bir düğün bir fotoğrafçısı ayarlamayı unutmayın.

5- Tasarımdan ilham alın
Instagram'da gezinin, gelin dergilerinde gezinin ve ilham almak için en sevdiğiniz yaşam tarzı ve moda sitelerine göz atın..
Benzer Konular
 

En İyi Animasyon Filmleri: Çocuklarla İzlenebilecek En Eğlenceli 20 Animasyon Filmi

En eğlenceli 20 animasyon filminden oluşan bu liste ile animasyon filmlerinin büyüleyici dünyasını çocuklarınızla birlikte keşfedin! Arkadaşlık hakkındaki neşeli hikayelerden gizemli diyarlardaki heyecan verici maceralara kadar, bu filmler her yaştan izleyicinin keyif alacağı bir şeyler sunuyor.

 

Güzel Sözler : Kısa, Anlamlı, Etkileyici 50 Söz

Dünyayı farklı düşünmenizi ve görmenizi sağlayacak 50 kısa, anlamlı ve etkileyici sözü keşfedin.