X

Gelin Makyajı


 • Gelin makyajı  Abartıldığında badanaya dönüşen makyaj türü olduğunu düşünüyorum. En güzeli doğal duran, duru güzelliği yansıtan bir gelin makyajı yaptırmak.

  Bu önemli günde özellikle [bkz]kryolan[/bkz] marka olan ürünlerle yapılması/yaptırılması tavsiye edilmekte. Ben kuaför seçerken özellikle bu marka ürünleri kullanan bir kuaför seçmiştim ve iyi ki de öyle yapmışım, çünkü bütün gece o koşuşturmacada o kadar terledim ama makyajım hiç de akmamıştı.

  Gelin Makyajın Püf Noktaları  Gelin makyajının püf noktaları


  Gelin makyajının bazı küçük püf noktaları var. Bunlara dikkat ettiğiniz takdirde o en özel günde mükemmel görünmek mümkün!

  1- Suya Dayanıklı Makyaj
  Suya dayanıklı bir maskara seçin; daha uzun sürer ve gözyaşlarına dayanır. Görünüşü veya hissi gerçekten sevmiyorsanız, bir kat normal maskara kullanın, ardından hafif bir su geçirmez maskara sürün.

  2- Yüzünüz Aydınlık Görünmeli
  Kömür grisi lacivert veya maun göz kalemi en iyi seçenekler Siyah veya kahverengi göz makyajı özellikle düğününüz gündüz ve / veya açık havada yapılacaksa çok şiddetli görünebilir. Kaş kemiğinizde vurgulayıcı olarak beyaz bir gölge kullanın; daha sıcak bir hafif şeftali veya vanilya tonu daha derin ciltlere uyacaktır.

  3- Kaç Renginizi Dikkatli Seçin
  Kaşlarınızı saç renginize uygun bir kalem veya gölge ile tanımlayın.

  4- Şeker Gibi Yanaklar
  Doğru allık seçimi önemli. Yanaklarınızda bir renk patlaması yaşamak istemiyorsanız, doğal tonlara yönelin. Daha açık bir cilt için pembe bir ton işe yarayacaktır; daha derin cilt tonlarına sahip olanlar daha parlak bir renk tonu seçebilir.