Yasal Uyarı

bebeksozluk.com sitesinde yer alan makale, görsel, yazı, çeviri, video ve diğer tüm tıbbi bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin yorumlanmasından doğacak herhangi bir zarardan bebeksozluk.com sorumlu tutulamaz. Bu bilgiler hiçbir şekilde doktor muayenesi yerine geçemez ya da kişisel tanı ve tedavi yöntemi olarak kullanılamaz.

Sağlığınızı ilgilendiren durumlarda lütfen konusunda uzman bir doktorla görüşünüz. bebeksozluk.com sitesindeki bilgilerin yorumlanması neticesinde, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulama ya da tedaviden doğacak zararlardan bebeksozluk.com sorumlu tutulamaz. Sitemiz üzerindeki bilgilerin tam ve yüzde-yüz doğruluğu konusunda garanti vermemekle beraber, içeriklerin güvenilir kaynaklardan -ilaçların prospektüslerinden- derlendiğini belirtmek isteriz. Lütfen, doktora danışmadan ilaç kullanmayınız.

bebeksozluk.com’un içeriklerine yapılan yorumlardan, bebeksozluk.com sorumlu tutulamaz, sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir.

bebeksozluk.com sitesinde yer alan bilgiler takdirimize bağlı olarak zaman zaman düzeltilebilir, güncellenebilir. Böyle bir düzeltme veya güncelleme yokluğunda ortaya çıkabilecek herhangi bir sonuç için bebeksozluk.com sorumlu tutulamaz.

bebeksozluk.com üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Web siteleri içeriği hakkında her hangi bir sorumluluk üstlenilmez, herhangi bir garanti verilmez. Bu web siteleri kullanımı neticesinde oluşabilecek doğrudan veya dolaylı zararlarda herhangi bir sınırlama olmaksızın sorumluluk kabul edilmez. Üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinin fikri ve / veya sınai mülkiyet hakları ile uyumluluğu hakkında herhangi bir şekilde garanti verilmez.

bebeksozluk.com'u ziyaret eden, içerikleri okuyan, izleyen, içeriklere yorum yapan herkes bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.
Bu sayfa tarihinde oluşturuldu.