göğüs ucu çatlaklarını geçiren mucizevi ürün. bizzat kullandım, test ettim, yazdığım detaylı değerlendirme yazısını şu aşağıdaki başlıktan okuyabilirsiniz.

göğüs ucu çatlakları nasıl geçer

şu siteden bu ürünü alabilirsiniz N11
Gümüş göğüs kapağı fiyatlarına ve çeşitlerine ulaşmak için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz:
N11
Gümüş Göğüs KapağıAmazon
Gümüş Göğüs Kapağı

methini çok duydum ben bu gümüş göğüs kapaklarının. başlarda çok problem yaşamadım ama şu aralar bende yaralar oluşmaya başladı ve bu üründen sipariş vermeye karar verdim. yorumlarımı eklerim ben de.

ekleme: merhaba yorumlarımı eklerim demiştim, o yüzden şimdi yazıyorum. yaklaşık 1 ay kullandım, sonra da göğüs ucumdaki çatlakları gümüş göğüs kapakları geçirdi zaten. çok faydasını gördüm. ben farklı bir marka gümüş göğüs kapağı kullandım. trendyol'dan almıştım, fiyatı çok uygun.

şurada da detaylı inceleme yazılmış inceleme için tık tık
doğumuma 20 gün kala bende bu kapakları araştırmaya başladım. açıkçası birçok marka gördüm. uzunca bir araştırmadan sonra silvernurse diye bir markada karar kıldım.
karar vermeden önce bütün belgelerini inceledim diyebilirim:) sanırım ilk çocukta böyle biraz pimpirikli oluyor insan. biraz hassas ciltli biriyim, alerjiden çok korktuğum için dermatolojik testi olmayan hiçbir ürün alamıyorum.

hem fiyatı da çok makul geldi, ben kart kullanmayı sevmiyorum kapıda ödeme ile aldım, ertesi gün elime ulaştı
içime çok sindiği için bu marka sizinle paylaşmak istedim.

aşağıda linki bırakıyorum, ihtiyacı olan kullanır:)

Silvernurse gümüş göğüs kapağı fiyat linki
Benzer Konular
 

Süt artırıcı, besleyici bir diyet arayışında olan çiçeği burnunda anneler. İşte anne sütünü arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış besinler.

 

Gümüş göğüs kapağı kullanımına dair aklınıza takılan ne varsa.

 

Yeni bir ebeveynseniz, sütünüzün bebeğiniz için yeterli olup olmadığını bilmemenin karışıklığı endişe verici olabilir. Bu yazımızda, bebeğinizin yeterli anne sütü alıp almadığını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin ve gerekirse sütünüzü nasıl artıracağınıza dair ipuçlarını alın.

 

Emzirmek, bazı yeni anneler için, özellikle meme ucu çatlaklarının ağrısı ile zorlu bir deneyime dönüşebilir. Umutsuzluğa kapılmayın: İşte bu durumu önlemek ve çatlakları gidermek için etkili yöntemler.