X

Silverette Gümüş Göğüs Kapakları

 • göğüs ucu çatlaklarını geçiren mucizevi ürün. bizzat kullandım, test ettim, yazdığım detaylı değerlendirme yazısını şu aşağıdaki başlıktan okuyabilirsiniz.

  göğüs ucu çatlakları nasıl geçer

  şu siteden bu ürünü alabilirsiniz N11
 • Gümüş göğüs kapağı fiyatlarına ve çeşitlerine ulaşmak için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz:
  N11

  Gümüş Göğüs Kapağı
  Amazon

  Gümüş Göğüs Kapağı


 • methini çok duydum ben bu gümüş göğüs kapaklarının. başlarda çok problem yaşamadım ama şu aralar bende yaralar oluşmaya başladı ve bu üründen sipariş vermeye karar verdim. yorumlarımı eklerim ben de.

  ekleme: merhaba yorumlarımı eklerim demiştim, o yüzden şimdi yazıyorum. yaklaşık 1 ay kullandım, sonra da göğüs ucumdaki çatlakları gümüş göğüs kapakları geçirdi zaten. çok faydasını gördüm. ben farklı bir marka gümüş göğüs kapağı kullandım. trendyol'dan almıştım, fiyatı çok uygun.

  şurada da detaylı inceleme yazılmış inceleme için tık tık
 • doğumuma 20 gün kala bende bu kapakları araştırmaya başladım. açıkçası birçok marka gördüm. uzunca bir araştırmadan sonra silvernurse diye bir markada karar kıldım.
  karar vermeden önce bütün belgelerini inceledim diyebilirim:) sanırım ilk çocukta böyle biraz pimpirikli oluyor insan. biraz hassas ciltli biriyim, alerjiden çok korktuğum için dermatolojik testi olmayan hiçbir ürün alamıyorum.

  hem fiyatı da çok makul geldi, ben kart kullanmayı sevmiyorum kapıda ödeme ile aldım, ertesi gün elime ulaştı
  içime çok sindiği için bu marka sizinle paylaşmak istedim.

  aşağıda linki bırakıyorum, ihtiyacı olan kullanır:)

  Silvernurse gümüş göğüs kapağı fiyat linki